Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A legelső alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A legelső alkalom után hanyadik alkalommal tudtátok már rendesen élvezni a szexet? N

Figyelt kérdés

Nekem az első szex nagyon fájt. Ma volt a második, már sokkal jobb volt, az elejét leszámítva. Már élveztem, meg tudtuk rendesen csinálni. De gondolom lesz még jobb is.

Nektek hanyadik alkalomtól volt már az hogy egyáltalán nem fájt, nem volt kellemetlen, hanem élveztétek rendesen?


2017. máj. 18. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem nekem a 2. vagy 3. alkalom volt, akkor már nem voltam ideges, és rendesebben benedvesedtem. Az első alkalom nem fájt nekem, nem is véreztem, szóval nekem ennyiben jobb volt.
2017. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom megmondani, hányadik alkalommal élveztem rendesen a szexet, de az biztos, hogy elég soká. Az első két partneremmel (mindenkivel párkapcsolatban feküdtem le, és nem is egyszer-kétszer) még csak orgazmusom sem volt soha. A harmadikkal már sikerült elérni, a negyedikkel kezdtem el igazán élvezni a szexet és kiteljesedni benne, évekkel az első alkalom után.
2017. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már simán ment az kb.a 10.Az is zavart addig ,hogy előtte nem látott fiú meztelenül és az miatt is szorongtam.Utána már én is mertem olyan dolgokat csinálni amit előtte nem,és már nem éreztem fájdalmat csak élveztem.21/L
2017. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán a 4. vagy 5. alkalom után tudtam rendesen ellazulni és eléggé benedvesedni.

Az első nagyon rossz volt, mint egy kínvallatás.

Azt hittem velem van a baj, de rájöttem, hogy a pasi sietett túlságosan és nem fordított kellő időt arra, hogy "beolajozzon".

2017. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem az első is jó volt, gondolom egyén meg partner függő.
2017. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mai napig fáj az elején de utána jó
2017. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Oh csajok köszönöm szépen a gyors, hasznos válaszokat!!;)

Mindenkinek ment a zöld!


Nekem is azt mondta a barátom hogy kell néhány alkalom hogy már tényleg jó legyen. De az elsőhöz képest a mai már sokkal jobb volt. Igen ez is igaz amit valamelyikőtök írt, hogy nem kell rágörcsölni, és azzal már sokat segitünk :)

2017. máj. 18. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első is csodás volt. Mondjuk mi elég sokat vártunk az elsővel, és sokat is ismerkedtünk előtte egymás testével... :)

Emlékszem, még így is tökre izgultam.. olyan pozitív csalódás volt... aznap még adtunk az érzésnek egyszer. :'D

Biztos egyén meg partnerfüggő is :)

2017. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első és a második nagyon fájt, de a harmadiktól már jó volt.
2017. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!