Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen ártalmatlan szituációbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ártalmatlan szituációból lett már szex otthon?

Figyelt kérdés
Pl takarítottál és odament a párod, vagy főztél és akkor stb..
2021. okt. 6. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Bármiből lehet, ha van hozzá kedv. Akár fahasogatásból is.
2021. okt. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Bármi amit el tudsz képzelni. Ha van kedvem, mindegy mit kell félbeszakítani hozzá
2021. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

főzés közben puszilgatott taperolt, majd elment olvasni

egyszer kijött megkérdezni, hogyan áll az ebéd és letérdeltem elé és elkezdtem szopni és egy gyors szex lett a vége

2021. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Ültem az erkélyen ittam a rozé fröccsömet aztán arra lettem figyelmes hogy a nővérem letérdel elém, és szopja..
2021. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Lazy Lover ***** válasza:
90%
A barátnőmmel birkózás rendeztünk mondanom se kell hatalmas sex lett a vége máskor meg filmet néztünk
2021. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
4 kajak lecumizott a tesód?
2021. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ez a 'hobbim', hogy ártalmatlan szituációkban jön rám, hogy atyaisten de szexi ez az ember, na rávetem magam:D pl néztem ahogy a párom füvet nyír, főz, megszerel valamit, videójátékozik vagy bármi. Nézem nézem és elkezdtek jönni a gondolatok. Ilyenkor odamentem és elkezdtem kézzel izgatni vagy lehúztam a gatyáját, letérdeltem és szopni kezdtem. Volt hogy ennyiben maradt, volt hogy szex lett. Szerintem ez teljesen normális és átlagos annál, aki szereti a párját és vonzódik hozzá. Ránézel és csak azt érzed, hogy jaj de bsznivaló vagy..:D

N

2021. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Palancsintát sütött a barátnőm tangában, simogattam, csókoltam, fogdostam és betoltam.
2021. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkívánom akkor bárhol, bármikor. Sajnos most egyedül vagyok. kevés olyan nő van, aki ugyan úgy kívánja a szexet mint én, és amennyit én!
2021. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Barátnőm reggel mosogatott mikor odamentem hozzá, elkezdtem puszilgatni a nyakát, simogatni a combját..



....majd egyszer csak felébredtem és rájöttem hogy se barátnő, se tiszta tányér..

2021. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!