Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ennyire álszent a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire álszent a melegek többsége az elfogadást illetően, ha az nem éppen a homoszexualitás, hanem mondjul valamilyen ártalmatlan fétis? Sokszor ugyan azt a durva kirekesztést kapom mint a heteroszexuálisoktól.

Figyelt kérdés
3 fétisem van, ezek egy a pelenka fétis, a másik az a latex és a harmadik az a lábfétis. amit ezekért kapok, a beteg állattól, az "irtani" ig terjed.... Kérdem én, miért? Nem nekünk kéne a leg toleránsabbnak lennünk más embertársainkal? Vagy ez csak a melegségre vonatkozik?

2021. aug. 2. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Végül is mind pokolra fogtok jutni, majd ott megbeszélitek. :)
2021. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 StevenUp ***** válasza:
85%

Nna ide kommentelek hogy jöjjön a jelzés ha érkeznek a válaszok mert ez jó bulinak tűnik. Bedobok egy adag popcornt a mikróba :D

Hajrá kérdező én neked szurkolok :D

2021. aug. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Mert magyarok vagyunk kérem :) Mert mindenki csak azt akarja hogy a saját "dolgával" szemben legyen mindenki elfogadó, toleráns, de ő maga más dolgait már nem tolerálja.
2021. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Akkor most az LMBTQP-ben a P az a Pelenka? Azt hittem eddig, a póniló...
2021. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Igazat beszélsz tesa :D Ha ettől jobb, én nem ítéllek el, felőlem arra is izgulhatnál, hogy a szádba kakilnak :D
2021. aug. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mindenki ugy van vele, ha mar defekt van, a sajatja az elfogadhato, a tobbi meg vagy toleralhato, vagy nem. Nalam a labfetis mukodik, de nem tudom hova tenni a latex meg pelenka dolgot. Ha most azt mondanad, csinaljunk valami labfetises dolgot, ami kedvemre valo, es te bepelenkazol es en beszarok, hat... Nem nagyon mukodne. Ha meg gusztustalan is (es altalaban vagy semmilyen, vagy gusztustalan annak, akit nem erint), akkor minden adott lesz ahhoz, hogy eliteljenek. Micsodadologez... :)
2021. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

Bele is kakálsz a pelenkába és gügyögsz hozzá?

Vagy mint nagyapám, ő reggel le tudja venni, de nekünk kell másikat fel tenni rá.

Egyikről se jut a szex az eszembe.

Nálad ez hogy megy?

2021. aug. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A pelenka fetish?! tényleg beteg állat lehetsz.
2021. aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok és tőlem nagyon távol állnak ezek a fétisek, sőt erősen taszítanak. De ha valakinek ezek bejönnek, és közös beleegyezéssel partnert is talál hozzá az illető, én nem ítélkezem felette, mert nem érzem, hogy jogom lenne hozzá.
2021. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért van egy különbség a 2 között. Ezek olyan dolgok amik csak és kizárólag a halószoba falai között történnek meg, de egyébként nincsenek nagy hatással a halószobán kívüli életedre. A családdal, barátokkal, ismerősökkel, munkahelyen vagy akármilyen közösségbe is mész nem kell megosztanod ezeket, mivel nem is lesz rá senki kíváncsi valószínűleg. Ez kb. az a kategória, hogy milyen pózban szereted csinálni. Viszont maga a melegség ténye az más, az nem csak a hálószobában van rád hatással, hanem mindenhol. A rokonok nem kérdezik meg azt tőled (jobb esetben), hogy milyen pózban szereted csinálni, viszont azt, hogy mikor lesz barátnő, család, gyerek azt már igen. Munkahelyen kollégák között nem szokás arról beszélni, hogy kinek milyen fétise van mert ez csak a párjára tartozik max. Viszont azt már megemlítik, hogy ki hol volt a párjával nyaralni, hol voltak hétvégén stb. Így ha te is be szeretnél illeszkedni muszáj arról tudniuk, hogy neked azonos nemű párod van. Az embereknek előbb-utóbb feltűnik ha sosem beszélsz nőkről vagy ha sosem volt barátnőd így egy idő után elkezdenek gyanakodni, pletykálni stb. A melegségedet hosszú távon nem tudod eltitkolni, a fétiseidet viszont igen mert ez csak a párodra/partnereidre tartozik. Ettől a ponttól kezdve viszont bárkinek joga van visszautasítania az ismerkedést veled ha megtudja, hogy ezek a fétiseid. Elítélnie és ilyen szavakkal minősítenie persze nincs joga, viszont joga van nem benne lennie ezekben a dolgokban.
2021. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!