Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 évesen még szűz vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen még szűz vagyok, szerintetek lehet még barátnőm tapasztalat nélkül a mai lányoknál?

Figyelt kérdés

Félek a visszautasítástól, meg amúgy is ritkán van lehetőségem.

Úgy gondolom ha eddig nem jött össze akkor már nem is fog...bár ne így lenne.


2021. okt. 6. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, azért ha ráparázol, akkor nehezebben megy.

Légy laza, bízz benne, hogy sikerül, és máris könnyebb lesz!

Csajok között is lehet simán még szűz ennyi idősen, szóval NO para.

:D

2021. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de ahhoz össze kell magad szedni
2021. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal, hogy a nulla önbizalmadat szépen tornázd fel. Mert ez nagyon nem bejövős a csajoknál. Van olyan ismerősöm aki 27 éves koráig szűz volt. Nem tett a dolog ellen, beleült ebbe az egész, nekem sose lesz párom és amúgy se érek semmit, dologba. Aztán szépen kirángattuk pár haverral. Eljártunk bulizni, segítettünk neki egy két csajjal, hogy mit hogyan csináljon, milyen duma jön be ott, hogy menjen oda, stb. Lám elvesztette a szüzességét. Rájött hogy bakker, nem olyan lehetetlen dolog ez. Azóta csajozott annyit hogy csak na. Jelenleg pedig már boldog párkapcsolatban él. 😄
2021. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellene neked, amit a 3-as írt. Haverokkal bulizni, akik szárnysegédként működnek a csajozásnál. Ne a legmenőbb pinát akard, hanem olyat akire kevésbé figyelnek a többiek. Így jó eséllyel leszel te a megfelelő válaztás. Nem egy atomfizika a csajozás, ráadásul fiatal vagy, ami előny.
2021. okt. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én 28 voltam az elsőnél és engem szedett fel a nő! Igaz idősebb volt tőlem,de hatalmas élmény volt!Azóta nincs baj az ismerkedéssel! Még semmiről nem késtél le és én is így álltam a dolgokhoz mint te!

33/F.

2021. okt. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha mai lányokkal nem megy, próbálkozz tegnapiakkal
2021. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Ha már gyakorira jársz ego boostért az már egy rossz jel
2021. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Persze, én is hasonló cipőben jártam 23 éves koromig... Csak önbizalom kérdése az egész. Sok jó nő panaszkodik arra, hogy azért mert jól néz ki nem mernek a férfiak közeledni hozzá.
2021. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!