Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzes/miben más izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzes/miben más izmos pasival szexelni?

Figyelt kérdés
Tényleg igazak a sztereotípiák hogy kicsi nekik vagy önimádoak és csak magukra figyelnek?
2021. okt. 8. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Vizuálisan jobb, és keményebben tudja csinálni
2021. okt. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nincs sok köze az izomméretnek a pélóhoz, attól nem fog senkinek sem zsugorodni, sem nőni hogy sportolni kezd, viszont legalább egészséges :)

Annyi van csak hogy aki versenyszerűen nyomja a testépítést az biz' időnként tol némi szteroidot is, ami eléggé délnek tudja állítani az árbocot. Az önimádás - meg legfőképpen hiúság - viszont előfordulhat.

2021. okt. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem,nem csak magamra figyelek,sőt pont ellenkezőleg. És 18 cm. Innentől döntsd el te igaz e 😉
2021. okt. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Mint mindenben, itt sem lehet általánosítani. De valószínűleg arányaiban több az olyan, aki megfelel a sztereotípiáknak. Nyilván nem feküdtem le az összes kigyúrt pasival, de volt néhány, és a többségre igaz volt, hogy önimádó, önző, a szexet is sportként felfogó alak volt. Nekem a legtöbb nagy csalódás volt.
2021. okt. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Semmi köze az izomhoz és a kis/nagy farokhoz sem.


Ha naturál akkor attól sem kell tartani, hogy koxol, de az izmos nem csak testépítéstől lehet, van más sport is.


Egy kövérebb pasi nem olyan aktív valamint a zsírpárna miatt kisebb lehet a farka, mint aki rendszeresen sportol és nincs hasa. Szerintem ez az "aki edz annak biztos kicsi a farka" dolgot elkéne felejteni, nem mindenki azért edz hogy legalább izmos legyen ha már kicsi neki, csak szimplán jól akar kinézni, gondolom ez fel sem merül senkiben mi? :D


7 éve edzek, 17,5 cm a bré, se nem nőtt se nem ment össze.

2021. okt. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt kicsi neki és önimádó sem volt.
2021. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Látom a sok sértődős gyurmagyuri nem érti a sztereotípia szót :D


Gyengébbek kedvéért, ez nem azt jelenti, hogy minden gyúrósnak kicsi a pö-cse.

Hanem azt, hogy a gyúrósok között nagyobb arányban vannak a kispö-csűek.


"Nincs sok köze az izomméretnek a pélóhoz, attól nem fog senkinek sem zsugorodni, sem nőni hogy sportolni kezd"


Ezt senki nem is állította, az összefüggés pont fordított.

Akinek kicsi a farka, az hajlamosabb nagy izmokkal kompenzálni. Meg nagy, drága autókkal, meg drága ruhákkal, meg nagy hanggal, stb.

2021. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Ennyi lehúzós embert... jó le lett pontozva aki az izmos pasik mellett érvelt, mondjuk mit várjak egy olyan országban ahol az elhízás népbetegség?


A farok méret nem az izomtól függ, az 5-ös jól leírta, meg a zsírpárnákat is, hogy amiatt lehet kisebb akin van túlsúly.

Egyébként csak megsúgom, aki edz (naturálba), az szed pl teljesítmény fokozókat (NEM KOX), ami természetes pl ginszeng, ginkgo biloba, stb ami növeli a libidót, a merevedést segíti elő természetes úton, tehát még 2x jobban megfog dugni mint egy olyan férfi, aki sört iszik vasárnap, meg pörköltet zabál.


De nyílván a sok pasival meg nővel akinek ilyen ember jut nem lehet vitatkozni, én azért élvezem ha nem bánjátok, hogy edzek és jól nézek ki, azért a valóságban elég sok lányt befűzök, nem erre az oldalra adom a véleményem. ;)

2021. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

ez annyira de annyira sztereotípia. Mint a szőke lányok hülyék de jobban szopnak, vagy hasonló...

Sportos és sportos között is van különbség. Biztos sok az önimádó, aki a teremben is folyton magát nézegeti és minden egyes hajszálnak tökéletesnek kell lennie, igen, én is ismerek ilyen srácokat. És igen, vannak kisfarkúak is a teremben, mert látom őket az öltözőben, nagyon nagyon szégyellik a farkukat és ez azért tűnik fel, mert a legtöbb, tényleg 90% olyan természetesen mászkál mindenki előtt pucéron, hogy feltűnik egy szégyellős.

De ahova én járok a legtöbb edző ember tök normális, csak egyszerűen sportolni akar, izzadni, izmosodni. Mondjuk be kell vallanom, hogy én egy drágább helyre járok, amit nem mindenki engedhet meg és emiatt kevés a huszonéves, Tinderen felnőtt srác aki a szemöldökét is szedegeti.


Szex: maga az izom nagyon nem tesz szerintem különbséget, igazán a csajnak a gerjedésén múlik, hogy akarja látni a Six-Packet és a vénákat, vagy inkább azokra gerjed, akiken van egy vékony, egészséges réteg.

DE egy dolog biztos, az aki fitt, az aki sportos, valószínűleg jobban teljesít, mint az, aki már attól leizzad, hogy fel kell mennie a lépcsőn és közben büfögi a kólát/sört/energiaitalt vissza.

2021. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Milyen érzés egy átlagostól elterő bomba nővel szexelni?

Igaz hogy a bomba nőknek tág a p.nája, és önimadóak,csak magukra figyelnek?


Hát kb ezt a szintet hoztad a kerdéseddel.

2021. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!