Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk vajon szeretik, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk vajon szeretik, vagy utálják a heréket?

Figyelt kérdés
Nem egyértelmű, mert sokszor úgy tűnik annyira féltik, mintha csak a gond lenne nekik vele.

2021. okt. 9. 03:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Félteni azért félteni kell mert nagyon tud fájni ha valami eltalálja pedig nem az érzékenyebb heréjűek közé tartozom de szeretem ha foglalkoznak vele tapizzák markolásszák és az egyik nagy erogén zónám, szóval szeretem őket
2021. okt. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Arra nagyon figyelek, ne nyomódjanak, vagy ütődjenek meg.

De jó, hogy vannak, mert plusz lehetőség a játékra.

Magamnak is szoktam velük szórakozni, lötyögtetem, mozgatom őket a zacskóban, lágyan morzsolgatom, a kettőt egymáshoz dörzsölgetem, ez mind jóérzés.

2021. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!