Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, ha a nő lép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha a nő lép félre, akkor mondhatja, hogy a barátja elhanyagolta, de ha a pasi megy félre, mert nincs otthon szex, akkor az egy szexmániás disznó?

Figyelt kérdés
A kérdés nem provokatív, az itteni válaszokból szűrtem le ezt. Tényleg érdekel, nemet is írjatok a vélemény mellé.
2021. okt. 9. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert mindig a nő a szent, tudhatnád.. :D
2021. okt. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Mert a mai társadalom nőcentrikus.
2021. okt. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Minek hallgatsz az itteni válaszolókra?


Tudod kik irkálnak itt?


Tini trollok, meg lelakott ex feleségek. Ja, meg egy rakás szőzQrva, akik várják a fehér BMW-s herceget, és ha egy normál pasi rájuk néz, az már egy perverz, mert mit képzel magáról?

2021. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne az itteni válaszokra alapozz.
2021. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, én is pont ezeket gondoltam. Nem tudom ki pontozta le a válaszokat (gondolom vmi nő)de én mindenkinek zöldet adtam.
2021. okt. 9. 12:16
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mondjuk mert a nők és a férfiak másképp gondolkodnak a szexről. Ha tetszik, ha nem, a nőknek lehet kevesebb/kisebb igénye a szexre (LEHET, még mielőtt a kancás csibék betalálnak), illetve, ez náluk erősebben érzelmi alapú is. Summa summárum, egy nőnek lehet elég a kevesebb szex, ezért hamarabb tudja azt mondani, hogy a pasi szexmániás disznó, mivel a pasi igénye meg nagyobb. Ebben szerintem ennyi van. (Mondjuk aki szerint csak azért megy félre a pasija, mert szexmániás disznó, az eleve véleményes.) N
2021. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Én nő vagyok, az én környezetemben ez pont fordítva van, hogy szegény férfit elhanyagolta a nő, a nő meg egy k.rva, ha megcsalja. Szerintem nem mindenhol értenek egyet ebben.
2021. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az lehet, mondom én csak az itteni válaszokra alapozok. Lehet a való életben máshogy van.
2021. okt. 9. 12:38
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Az itteni válaszokra ne alapozz. Annyi megkeseredett nő gyűlölő pasi van itt. Illetve annyi magát nőnek ki adó pasi. Illetve csak itt nagy szájú nő hogy csak.
2021. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor egy nőgyülölő pasi miért a nőknek adna igazat?
2021. okt. 9. 13:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!