Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek mi a véleményete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek mi a véleményetek a harisnyáról, combfixről?

Figyelt kérdés
Szerintetek szexi? Szexhez felvennétek?

2021. okt. 10. 06:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Én szexnél le szoktam venni nem fel.
2021. okt. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szex közben kényelmetlen (sok a "husi") de kedv csinálonak jó lehet
2021. okt. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Én direkt szexhez vettem combfixet. Nem tudom eldönteni, hogy azért tetszik a pasiknak, mert egyszerűen jól néz ki, vagy azért, mert sokkal magabiztosabb vagyok benne. (Én állati szexinek tartom magamon.)
2021. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Felvenném, ha a páromnak bejönne. Magamtól nem hordok ilyet, de a kedvéért simán. De semmiféle lábmunkát nem csinálnék benne még ilyenek, csak mint szexi kiegészítőként hordanám.
2021. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettőt rendszeresen alkalmazzuk szex közben s a végén lábmunka is van vele :)
2021. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom.
2021. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Barátnőm szereti szex közben is magán hagyni.
2021. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Vettem már fel kedvcsinálás céljából, közben is rajtam maradt, tetszett a partnernek. Nekem is tetszik, szexinek találom, de jobb ritkán használni, ne menjen el a varázsa. Jelenlegi párom mondjuk nem szereti az ilyesmit.
2021. okt. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
nekem egész nap harisnya van rajtam ugyanis én mindig szoknyát hordok amihez illik viselni a harit. télen vastagot nyáron a legvékonyabbat szoktam fölvenni. nekem ez a természetes szóval el vagyok vele. meg a barátomnak is tetszik szóval ez is motivál :). combfixet viszont sose hordok.
2021. okt. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

Csak szexhez tudnám felvenni, de tetszik. Örülnék, ha olyan lenne a divat, hogy hétköznapra is könnyű és természetes lenne viselni. Mármint a combfixet, mert a harisnyanadrág szerintem egyáltalán nem szexis és ugy kell lehámozni...

Szexisek még szerintem a combközépig érő kötött zoknik.

2022. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!