Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mennyi ideje voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mennyi ideje voltatok együtt a csajotokkal amikor elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
4 nappal azelőtt taliztunk elöször
2021. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Kb. 1 hónapja. Előtte csak leveleztünk, mert pont vizsgaidőszak volt télen és ő is otthon volt vidéken, meg én is hazamentem az egyetemről. Abban az évben tanított engem laboron, 4,5 évvel idősebb volt. Vizsgaidőszak után visszamentünk az egyetemi városba, találkoztunk párszor, aztán életemben először végre punciban lehettem, ráadásul gumi nélkül. Egyszerűen csodálatos érzés volt, leírhatatlan, mint első szex. Bár nem volt hosszú maga a behatolás, max ha 1 percig bírtam és máris jött a spricc. De aztán néhány aktus után már elhúztam elég sokáig. Örülök, hogy egy szexuálisan tapasztalt nővel csinálhattam először és jártunk is 1,5 évig utána. Ez idő alatt kb. 500x szeretkeztünk. F
2021. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon a napon, vagy a következőn veszítettem el a szüzességem vele, amikor találkoztunk. De már 1,5 hónapja leveleztünk előtte.
2021. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 hét
2021. okt. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
3-4óra
2021. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Pontosan nem tudom már, de kevesebb volt mint egy hét, ahhoz képest hogy megismertem… Talán 4 vagy 5 nap.

De össze voltunk zárva.

2021. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!