Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok valóban a nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok valóban a nagyobb méretet szeretitek?Jobban élvezitek a szexet egy nagyobb vastagabb pénisszel mint egy kissebbel?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2021. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Itt valahogy mindnenki azt írja, hogy persze, 10 centi is kielégítő. Nem, ez egyszerűen nem igaz. Max ha valaki nem igényli a behatolást, akkor ki lehet elégíteni másképp (na én nem ilyen vagyok). Akárhogy használja egy 12 és egy 17 centi nem lesz ugyan olyan, és ritka kiábrándító, amikor alig lehet érezni, csúszkál stb. Nekem egyértelműen a 16-18 centi a nyerő, kb 5 centis vastagsággal. De ez is csak egy tényező, a jó szexhez, nem csak ezen múlik.
2021. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, de ez elég egyértelmű. A nagyobb jobban stimulálja a hüvelyt.
2021. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy a legtöbb nőnél kb 20cm körül kezdődik a túl hosszú és 5,5-6cm vastagnál a túl vastag. Például egy 18/5 a nők 90%-ának a tökéletes méret.
2021. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért lett a 4-es kommentem lepontozva? Írjam azt, hogy 10cm a nők álma? Hazudjak?
2021. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmitől nem volt még olyan orgazmusom, mint a párom 17 centis, vastag farkától, maradjunk ennyiben. Leírhatatlanul intenzív, lábra se tudok állni szex után. Persze ehhez hozzá jön hogy nem 2 perc alatt sül el, és tudja mit csinál.
2021. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen jobban élvezek a nagyobbtól. Jobban kitölt, látványra izgatóbb, kézzel, szájjal is szexibb.
2021. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Igen, igen, igen, jobb szeretem a nagyobb méretet akár popsiba is, mert oda is szeretem a nagy dolgokat
2021. okt. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez megint egy oylan kérdés amit még soha, senki nem tett fel.
2021. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!