Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell azt hazudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azt hazudni, hogy nem fontos a méret?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Többek között ezeknél a kérdéseknél is őszintén megmondták, hogy sokkal jobb a nagy(obb). Sok kérdésnél miért kell erről hazudni és lepontozni az őszinte válaszokat? Értem én, hogy ez rossz azoknak a férfiaknak, akiknek nincs nagy (nekem se), de a hazugságtól nem lesz jobb.



2021. okt. 10. 19:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

10

Mondhatsz itt filozofikus fas zságokat.

Te aztàn biztos tudod mi a jó nekem.

Neked kellene pszichológus hogy a kis faroknokozta komplexusodat megoldja.

2021. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
37%
Az fel sem merült benned, hogy a sok kicsi méretű, komplexusos pasi írogatja, hogy 12 centi milyen kielégítő? Vagy hogy egy csomó nő nem meri vállalni az igényeit, vagy esetleg nem is ismeri őket? Hát igen... 🤫
2021. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
38%
Méghogy nem számít. Nagyon is. Egy kis faroktól nem tudok elmenni csak ha a csiklóm izgatom. De az meg nem olyan intenzív.
2021. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert különben jön a sértődés, hallgathatjuk a hisztit, ahhoz meg kinek van kedve?
2021. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Meglepődtem a válaszokon. Arra számítottam, hogy jön a sok "mert nem fontos", "nem ezen múlik", "nem mindenkinek jó a nagy(obb)", stb kommentek.
2021. okt. 10. 21:44
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Mert valakinek számít a méret, valakinek meg nem.

Vannak akik csak a nagy farkat szeretik, és vannak akiknek fájdalmat okoz a nagy farok és csak a kicsit élvezik.

Minden nő más, ez eddig nem ért el az agyacskádig?

L

2021. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem ezeket a pélóméret kérdéseket... akkora van amekkora van. Az hogy azt tudod-e használni már más kérdés. Ahogy az is, hogy önmagában a pélómérete még senkit sem vitt el az ágyig. Lehet neked méteres kolbászod is, csak ezért nem fog veled egyetlen nő sem dugni.
2021. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#16 "Minden nő más" Bizonyos szintig. Hány nőt ismersz az agyacskáddal, akinek 10cm az álom méret? Ugye, hogy egyet se? Pedig férfi van ekkora mérettel.
2021. okt. 10. 22:54
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
#18 ne a szélsőségekről beszélj már ember! Ez olyan mintha azt kérdeznéd fontos-e a testsúly egy nőnél? A válasz meg az, hogy a magasság és alak függvénye, se a túl gebe sem a nagyon széthízott nem jó (de attól még van aki ezt, más meg azt kedveli). Önmagában ugyanúgy nem mond túl sokat egy kg-hez tartozó szám, mint egy cm érték.
2021. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
#19 Azért ez nem egyforma. 80kg lehet vékony, izmos, átlagos, kövér, szóval bármi. A 10cm mindenképpen túl kicsi. A 13cm is kicsi, mindegy kihez tartozik.
2021. okt. 10. 23:35
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!