Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Velem van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Velem van a baj? Ez egyáltalán baj?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, hogy nekem kifejezetten kellemetlen érzés, ha a párom a nyelvével a csiklómat izgatja...

Egyébként a korábbi partnereimnél is ugyanez volt...

Nem tudom miért van ez...

És rossz, mert párom gyakran megkérdi, hogy élvezem e, és rossz azt mondani, hogy egyáltalán nem...

Érdekes, mert ha a hüvelyemnél izgat az jobb érzés, viszont hüvelyi orgazmusom még nem nagyon volt...


2021. okt. 11. 00:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Hááááát csak nyalástól nem lesz hüvelyi orgazmusod 😂 (lehet amúgy sem, mert a nők jelentős része NEM képes rá). Mond meg a pasidnak hogy óvatosabban, finomabban csinálja, vagy inkább csak simogassa. Vagy túl erősen csinálja a pasid (sokan azt hiszik a csiklót csak nyalni kell mint valami nyalókát és túl erősen csinálják), vagy elkezdett benned egy negatív gátlás, kondicionálódás kialakulni az orálhoz kapcsolódóan.

MOND meg ha valami neked nem jó! Ha "benyeled" ami neked nem jó akkor előbb-utóbb el fog távolítani mind a párodtól, mind a szexualitástól is és kellemes élmény helyett mindig ott lesz egy-egy tüske.

2021. okt. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1-es!


Tudom, hogy csak nyalástól nem lesz hüvelyi orgazmusom, csak érdekesnek tartom azt, hogyha ott izgat az jobb érzés...

2021. okt. 11. 00:38
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Mert szarul nyalnak, nem figyelnek rád.

Azért az vàgni kéne ha elhúzódol akkor finomabban, ha odanyomod akkor erősebben. Ez a minimum.

2021. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Te magadnak tudsz orgazmust okozni? Ez volna a lényeg. Aztán meg az, hogy hogyan.
2021. okt. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3-as!


Igen tudok, pont a csiklóm izgatásával...🙈

2021. okt. 11. 00:53
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Akkor talán azt kéne neki megtanítani. Nem logikus?
2021. okt. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Mutasd, mondd neki, hogyan csinálja, ha magadtól el tudsz durranni.

Hallod, én imádom feldugni a nyelvemet a hüvelybe és odabent ficánkolok rendesen, körbenyalom. F

2021. okt. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
ezzel sajnos én is így vagyok, sőt az összes eddigi partneremnél ez volt
2021. okt. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a legrosszabb, amit tehetsz, hogy nem mondod el neki, ha valami nem jó. Pasiként annál, hogy valamit rosszul csinálok egyszer, csak az rosszabb gondolat, hogy mindig is rosszul csináltam, mert a párom nem szólt.


Egyébként mostani páromnak is extrém érzékeny a csiklója, fura volt megszokni, hogy mást szeret, de hamar megtanultuk, és most mindenki élvezi :)

2021. okt. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Van pár szabad napom most! Elugrok és megmutatom mit kell tenni.
2021. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!