Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt bárki, aki férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt bárki, aki férfiként prostizás nélkül el tudta veszíteni a szüzességét 30on túl?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
27 megfelel?
2021. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az még viszonylag fiatal életkor, szóval nem felel meg.

30 felett szerintem olyan csoda kell ehhez, mint hogy valaki egy előrehaladottabb állapotú rákból gyógyuljon ki.

2021. okt. 11. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te... A 30as szűz... Mit vársz ettől az oldaltól, jelentkezőt? Szedd össze magad, vagy prostizz és kész.
2021. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem prostival jött össze. A végső lökést az adta meg ehhez hogy visszahallottam hogy az egyik nőci akivel a haverok össze akartak boronálni kijelentette hogy ő nem akar tanítónéniset játszani. Hát oké akkor. Sokat nem kellett amúgy tanítgatni, hamar belejöttem a dologba. Jóba lettem az egyik prostival, ő aztán önként túlórázott is velem és mindenben benne volt. A válogatós nőci meg azóta is egyedül neveli a két gyerekét full csórón.
2021. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom, hogy mi felháborító azon, hogy valaki 30 felett ma nem tanítani akar, hanem élvezni a szexet... Volt bő 10 év gyakorolni.
2021. okt. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
31, de én nem voltam hülye vagy balfasz, egyszerűen csak nem érdekelt addig a csajozás.
2021. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik barátom 32 évesen veszítette el és nem prostival. Most kétgyerekes boldog családapa.
2021. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 És hogy találtál nőt? Nem zavarta?
2021. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 körül voltam. Azon a nyáron Pesten egy magánkoliban laktam, 1 ágyas szoba, minden este tudtam lányokkal chatelni, hanggal is, videóval is akár, teljesen zavartalanul. Nyár végén sikerült az egyikkel összehozni egy személyes talit is :)
2021. okt. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!