Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok olyan lány van akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan lány van akiknek kell a csalódás ahhoz hogy el tudjon köteleződni?

Figyelt kérdés

Hallottam már egy pár lánytól azt hogy összejön egy fiúval de már előre tudja hogy nem lesz hosszú távú.

Miért csinálják ezt a lányok?


2021. okt. 11. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert éretlenek még.
2021. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mi. Elköteleződni el lehet pofára esés nélkül is. A kettőnek semmi köze egymáshoz. Nekem is volt 4 éves kapcsolatom, utána meg beleszerettem kétszer is olyan férfiba akibe nem kellett volna csak figyelmen kívül hagytam a jeleket. De ennek semmi köze ahhoz, hogy ideális esetben el tudok e köteleződni valaki mellett
2021. okt. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

A #2-esnél a pont, szívesen elköteleződnének de rosszul választottak. Ettől még nem fog a preferenciarendszerük megváltozni, továbbra is ugyanolyan típusú pasik fognak nekik tetszeni, de előbb-utóbb találnak olyat aki nem vágja át őket. Hogy miért mennek akkor bele olyan kapcsolatba amiről tudják nem az igazi? Mert nem akarnak addig sem egyedül lenni, dugni meg jó dolog 😂 Nem lehorgonyoznak, csak kikötnek, de amint jön esélyesebb jelölt akiben több fantáziát látnak akkor ők maguk azok akik dobják a pasit.

Ha azt akartad megtudni, érdemes-e várni x csajra hogy kitombolja magát és utána a karodba omlik. Hát a válasz sajnos az hogy nem :(

2021. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindennap felteszed ezt a kérdést?
2021. okt. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!