Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nálatok előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok előfordult olyan szexuális vágy, ami így random jött és izgalmasnak gondoltátok, de annyira furcsa vagy extrém lett volna, hogy inkább nem tettétek meg? Mi volt az?

Figyelt kérdés
F/30

2021. okt. 12. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer egy buliban találkoztam 2 férfival, akik haverok voltak. Mindketten nagyon vonzóak voltak. Elkezdtünk beszélgetni, ismerkedni, mármint így hármasban, aztán flörtölésbe is átment a dolog. Tetszett hogy haverok és jól néznek ki, mindkettőnek tetszettem és nem zavarta őket, hogy tulajdonképpen egyszerre flörtöltem mindkettejükkel:D aztán táncoltunk és elkezdtünk összesimulni. Majd félrevonultunk egy kicsit és meg sókoltam az egyiket, de közben a másik srác mellkasán simítottam végig a kezem...lefelé...igen, egészen lefelé:D majd ezt a másik srácot is megcsókoltam. Nagyon izgalmas volt az egész, láttam hogy nem zavartatják magukat, bár az egyik kicsit zavarban volt, de neki is tetszett a dolog. Nos ezt így folytattuk egy kicsit, egyre vadabbul.. Majd felmerült, hogy lépjünk le. Korábban nem fantáziáltam a 2pasi 1 nő felálláson és nem is gondoltam, hogy lesz valaha lehetőségem rá. De akkor belegondoltam, hogy milyen is lehetne, mindkét pasi nagyon izgató volt és haverok, ami tök jó. Benne lettek volna, mikor lesz nekem erre újra esélyem két helyes pasival stb. Ezek futottak át az agyamon. Viszont ezt a helyzetet elég extrémnek gondoltam, mivel mindkettő ismeretlen volt számomra. Egy 3as talán rizikós így és jobb lenne, ha legalább az egyik srácot ismerném ilyen helyzetben. Szóval agyaltam mi legyen, bár hozzáteszem ittas is voltam egy kicsit már akkor. Beszéltük kihez lehetne menni, nekik nem biztos hogy jó lenne ha hozzájuk mennénk stb de elindultunk. Beültem a kocsiba hozzájuk, elindultunk, én akkor jobban éreztem már azt, hogy ittam és csöndben ültem hátul csukott szemekkel, pihentem, próbáltam összeszedni magam. Majd hallom, hogy az egyik srác mondja a másiknak, hogy 'akarod te hazavinni?' Vagy valami ilyesmi. Lényeg hogy kb egyezkedtek, mondta neki hogy átengedne neki ha akarja vagy hasonló. Én ezt meghallottam és annyira rosszul esett, hogy ilyet mondott a pasi. Mintha valami ócska rbanc lennék vagy egy darab hús. Mondtam nekik, hogy ha most problémás hogy kinél legyünk, inkább hazamegyek úgyis fáradt vagyok és majd legközelebb összehozzuk. Kerestek még másnap, de soha többé nem találkoztam velük...

Nos nekem ez furcsa és extrém is volt egyben, random is jött, remélem megfelelt a sztori/ilyenre gondoltál:D

2021. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Igen ilyenre és megértem, hogy ott hagytad őket. :D Megérdemelték. Azt sajnálom, hogy neked ez nem izgalmasan ért véget, hanem eléggé szomorúan. :(
2021. okt. 12. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!