Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek mi a tapasztalata,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata,hogy milyen érzés ha a popsi lukba élvez a fiú?Lányok és fiúk válaszára is kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Fiúként az érzés igazából hasonló, mint punciba. Ami jó benne, az az, hogy nem kell óvatoskodni annyira, így élvezés előtt, illetve közben be lehet dugni nyugodtan mélyebbre, plusz ugye ilyenkor a terhesség miatt sem kell aggódni.
2021. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Pasiként kb. ugyanaz mint p.nciba. Hogy a nők mit éreznek azt nem'tom nekem még hetero lévén nem tolták meg a púzómat és nem is fogják 😅
2021. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, én punciba szeretek élvezni, a hátsó lyuk nem jön be.
2021. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Pulzalo,meleg, utana meg jol kifingom a wc-n N
2021. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
hónapokig könyörögtem érte de igazából nem olyan nagy szám kipróbáltuk annyi ,kicsit olyan idegenkedő érzés volt mert olyan redős érzés volt mintha porszívócsőbe dugtam volna de mikor kihúztam és ott kacsingatott a barlang szája az tetszett
2021. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, de listán van. N
2021. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam ki, de egyáltalán nem jött be. F
2021. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem iszonyatosan bejött, ugyanúgy emlékszem az első natúr anális behatolásomra mint amikor szexeltem először

szűkebb, jobban "szorított", bár bevallom nem is bírtam sokáig, meg úgy az igazi ha beleélvezés után nem húzzátok ki, amíg le nem lankadt ki nem csúszik magától az az igazi, közben a nő is érzi mennyire lüktet

nekem ezt jegyezte meg a lány mennyire lüktet benne

2021. okt. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Ritkán játszunk anál szexet, de nagyon bejön. Maga az aktus sokkal bensőségesebb, finomabb. A popsilyuk sokkal szorosabb, mint a punci, szinte mozgás nélkül is izgat annyira, hogy elmegyek. Óriásit szoktam bele élvezni. Maga az élvezés annyiban más, hogy a felizgulás sokkal intenzívebb előtte, illetve a lüktetéskor is folyamatosan rám feszül a popsi,sokkal jobban érzem az egészet.

F.

2021. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Undorító az anális szex. Az a lyuk nem arra való.
2021. okt. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!