Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok, ha a barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a barátnőtök/barátotok aszexuális lenne?

Figyelt kérdés
Elfogadnátok és nem szexelnétek többet, vagy megcsalnátok mással?

2021. okt. 12. 20:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Akkor nem lenne a barátom. Szakítanék
2021. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem opció a szakítás? Elég szánalmas ha valakinek előbb jut eszébe a megcsalás, hiszen akkor már nem is szereted a párod, minek húzod az idejét?
2021. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem, inkább elengedném, ha nem passzolunk egymáshoz.
2021. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos az én párom aszexuális szerintem , mert 3 hónapig próbálom rávenni egy alkalomra !

Férfi létemre , majd meg őrülök , annyira kívánom sokszor , főleg mikor látom egy szál bugyiban , vagy az nélkül , esetleg miniszoknyában .

De valahogy párom nem gerjed a szexre , még csak azt sem mondja egyik idegen pasira sem akár utcán , vagy tv - ben , hogy de jó képű pasi .

Ha megsimogatom , már is vonaglik és próbál kitérni a további lehetőség elől , esetleg szól is , hogy hagyjam békén !

Nem könnyű ez a helyzet , annyi biztos !

2021. okt. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
#4 és miért nem keresel mást, miért törődsz bele ebbe?
2021. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Van 2 gyermekünk és azt mondta , ha elhagyom akkor ugye tisztában vagyok vele , hogy nem kevés gyermektartást fogok fizetni !
2021. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%
Négyes! Meg kéne beszélnetek.Lehet,hogy megerőszakolták és ettől egyetlen férfiben sem bízik.Lehet,hogy valamilyen betegséget szedett össze,de nem meri elmondani.Amivel persze,kezdeni kellett volna,hogyan,mi alapján jöttetek össze?Csak most sincs szex vagy soha,nem is volt?
2021. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

#4 hogyha szereted, és tudod hogy ez neki kellemetlen, akkor miért erőlteted?

Miért nem lépsz tovább? Van tippem, ha hónapokig esdekelsz egy kis szexért…

2021. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Már sokszor kérdeztem tőle mi baja , de mindig azt válaszolta , hogy csak fáradt .

Társkereső oldal segítségével ismertük meg egymást .

Korábban jó volt köztünk a szex , annyira hogy volt mikor párom kezdeményezte azt .

Hanem a 2. gyermekünk születése után , változott meg , onnan kezdve tart ez az állapot .

#8: Milyen tipped van ?

2021. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Ami nem megy nem erőltetném. Mi értelme lenne úgy kapcsolatban maradni, hogy az örömöt, a boldogságot máshol, az ajtón kívül találod meg? Mint minden egészséges embernek nekem is szükségem van a szexre. Szexre és nem maszturbációra.
2021. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!