Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/hölgyek! Nektek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/hölgyek! Nektek a méhszájatokat hány centis pénisz kezdi el bökdösni, tövig nyomva, ami már kellemetlen? Illetve mikortól TÚLvastag egy pénisz számotokra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nekem nagyon nagy és vastag, inkább le sem írom hogy mekkora mert akkor valódi válaszok helyett csak olyanokat kapnék, hogy kamukérdés…

Viszont eddig 2 lánnyal szexeltem, egyik sem kapcsolat volt és csak néhány alkalom volt, de mindkettőnek túl nagy voltam és nem hogy nem élvezték, de kifejezetten fájt nekik sajnos…

Pedig próbáltam nem tövig nyomni, de amikor meg már csak a felső harmad volt bent, az már nekem nem volt elég és lelankadtam, meg attól is, hogy ügyeskedni kellett.



2021. okt. 12. 21:18
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

De azért látok arra is esélyt, hogy a lányok akikkel voltam kifejezetten kis hüvellyel rendelkeznek, ami nem az átlagot reprezentálja és talán mással még lehet egy fokkal egyszerűbb és jobb a szex.


Ezért tettem fel a kérdést, érdekel, hogy nektek mi az ami már túl nagy és túl vastag …

2021. okt. 12. 21:19
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Ujjammal is el tudom érni, nem kell ehhez farok..
2021. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2.


De izgalmi állapotban, amikor rugalmas lesz, mi az a méret ami már úgy éri el a méhszájat, hogy annak nincs menekvés és kellemetlen?


Mert nyugalmi állapotban persze hogy eléred ujjal.

2021. okt. 12. 21:23
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Izgalmi állapottól is függ a hüvely tágulékony és nyúlékony bizonyos mértékig), ráadásul minden lány más és más.


Nincs erre egzakt válasz.


Majd találsz olyan lányt, akinek megfelelő lesz a méreted.

2021. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyénfüggő. S póz, testhelyzettől is függ. Szóval 10 és 20 cm között bármi elképzelhető. Ne tövig nyomd, csak addig ameddig a partnerednek jó, ennyi.
2021. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 17 centi, es eddig minden exem elvezte, amikor tovig betettem nekik. Siman el tudom kepzelni, hogy 20+ felett mar a legtobb nonek ez tul sok lenne.
2021. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
17 fölött.
2021. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem pl 18 cm volt a legnagyobb partnerem, és vele bizonyos pózoknál óvatosabbnak kellett lenni, de ettől függetlenül élvezetes volt a szex
2021. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%
Páromnak 17 centi. Nagyon be tud indítani, szóval befér tövig. Igaz durvább menetek után lábra állni is nehéz. Érzem a mészájamnál, de nekem izgató érzés. Egyik exemnek kisebb volt, 14 centi kb, de eléggé tönkre ment a kapcsolatunk, alig izgultam fel. Na az meg fájt, hiába volt kisebb.
2021. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Izgalmi állapotban kb 15, max 16cm megy be. De azt már rendesen érzem. Viszont ez teljesen egyéni, nem minden nőnél van ugyanott a határ. Sőt megszokás kérdése is, mert mikor kisebb farkú párom volt, egy idő után ő is tudott fájdalmat okozni, miközben korábban a nagyobb mérettel simán tudtam szexelni. Szóval alkalmazkodunk is bizonyos keretek közt az aktuális partnerhez.
2021. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!