Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok!!! Milyen érzés volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok!!! Milyen érzés volt az a pillanat, amikor legelső alkalommal dugták be nektek az igazi farkat? Boldogság, esetleg megkönnyebbülés volt? Mire gondoltatok?

Figyelt kérdés

máj. 13. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
legyen már eszed ! Szerinted 1 szűz lánynak milyen érzés ? Fáj neki 100% és arra gondol először ",hogy vedd már ki te csicska gyász" de utána lassan szépen bele jön
máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 Te aztán biztos tudod pasiként.
máj. 13. 16:08
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Húúúú te nem dugtál még szűzlányt ?
máj. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Beszélgettem barátnőkkel, van aki semmit nem érzett.
máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#3 Nem dugtam szűz lányt. De szerintem te lányt se nagyon.
máj. 13. 16:15
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Több lány szüzességét vettem már el. Volt, akinek annyira fájt, hogy alig sikerült behatolni, de volt olyan is, hogy nem volt vér, és becsusszant simán, fájdalommentesen.
máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Örülök neki, de szeretném, ha engednél mást is szóhoz jutni. Köszönöm!
máj. 13. 16:54
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Az első faroknál azt éreztem ez semmi extra, az első igazi faroknál azt mondtam magamban oh k.rva élet, ez rohadt jó érzés.
máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Kedves kérdező! Az, h valaki valaszol, nem jelenti azt, hogy mas nem jut szohoz. #6 voltam
máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Iszonyatosan fájt. Első alkalomkor be se ment. Második alkalomkor csak az 1/4-e. Harmadik alkalomkor már teljes erővel benyomta. Mind3-nál k...ra fájt.

Negyedjére már tudtam élvezni, és nem fájt már.

Az első alkalomkor nagyot csalódtam és féltem, hogy emiatt esetleg elhagyna a barátom, de megmondta nekem, amikor elmondtam ezt, hogy soha nem hagy el, főleg nem a szex miatt. Nem emiatt szeretett belém. <- ezzel megkönnyebbültem, de bennem volt még az a rossz érzés, hogy nem sikerült.

A másik kettőnél is hasonló érzés volt.

A negyediknél már boldogság és megkönnyebbülés, hogy mégis csak volt remény.

20/L

máj. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!