Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kedvelő férfiak! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kedvelő férfiak! Ti mit szerettek abban, ha más dugja a nőtöket?

Figyelt kérdés
Én ismerem a szuszogását, kéjes nyögdécselését és az orgazmusmál kiadott hangjait. Korlátozott mértékben látom is közben a teste bizonyos részeit.Ha mással csinálja,ugyan ezeket a hangokat is hallom, de kicsit máshogy, mint velem és láthatom azt az oldalát is (méghozzá közelről, Pl. a behatolást), amit nem, mikor velem van.

2021. okt. 14. 10:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
85%
azt, hogy tudom hogy vagyik uj farkakra, es nagyon elvezi mikor kiprobalhat egy ujat, imadja
2021. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
91%
Azt amikor utána visszaveszem, és újra az enyém lesz, miközben mocskos..
2021. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
89%
Én nem tudom hogy ez cuckold el. Nálunk a hölgy csak leszopni szokott más pasikat. Én azt élvezem mikor a szájába fejezik be.
2021. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
87%
Nagyjából egyetèrtek a #2-sel. Azt szeretem, ha valaki magáévá teszi, megszerzi, kisajátítja. Más “összemocskolja”, aztán jövök èn visszaszerzem, de sokkal durvábban, jobban, többször.
2021. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
92%

A legjobb tényleg az, hogy amikor visszakapom és magamévá teszem, akkor már mondja is aktus közben, hogy mennyivel jobb vagyok, mint a szeretője.

Persze olyan is van, hogy annyira jól megdugja a szeretője, hogy én aznap már csak nyalhatom.

2021. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
91%
Es amugy amikor a szereto tavozik es utana jottok ti, olyankor elkulditek zuhanyozni, vagy pont ez benne a lenyeg hogy osszevissza testnedvek keverednek?
2021. okt. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
88%
#6: Biztos van olyan cuckoldos is, aki elküldi a nőjét zuhanyozni, mielőtt belevágnak a dologba, de a többségnek szerintem pont az tetszik, hogy úgy teszi magáévá, hogy még érzi az előző pasi testnedveit.
2021. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
60%

#6 pont az a lényeg hogy még mocskos az előzőtől, volt hogy habosra keféltem csajban az előző pasi spermáját, mint a tojásfehérjét amikor anyád habot vert belőle a konyhában. :)



nem kérek recskázó hímektől privátot..

2021. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
70%

Komolyan bazzzdmeg, nem lehet itt hozzászólást írni a témáról anélkül hogy 4-5 gép előtt recsiző kan ne ajánlkozzon be hogy mmegkúrná a nőmet? :D

Azt se tudja hogy épp van-e vagy 10 éves emléket írok meg, de tolják a privátot hogy kúrnának..

2021. okt. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
87%
#9: Nincs azzal gond, hogy írnak, csak nem sok esélyt látok rá, hogy innen megfelelőt találjunk, mert még ismerkedős oldalakról se nagyon jön össze. Eléggé válogatunk. :D
2021. okt. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!