Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki ,ha alkalmi kapcsolatnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ,ha alkalmi kapcsolatnál vitt el először egy pasi a csúcsra?

Figyelt kérdés
Vele élveztem el úgy igazán először a legjobban.Eddig még ezt az érzést senki sem tudta megadni. Miért pont ő? Nagyon ciki?
2021. okt. 14. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Miert lenne az?
2021. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Átkozott ciki! Én a helyedben eret vágnék
2021. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem az
2021. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Elég ciki jaa...🤣

Már miért lenne az? A lényeg h élvezttek nem?

L

2021. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Nem, nem ciki. Mármint rád nézve nem. Esetleg az exeidre nézve lehet ciki (ha nekik nem sikerült).

Én is juttattam már több nőt hüvelyi orgazmushoz (barátság extrákkal kapcsolatban), akiket előttem senki sem (sem párkapcsolatban, sem más viszonylatban nem tudtak).


Nyilván itt az is benne lehet a pakliban, hogy könnyebben megnyílsz, ha úgymond "nincs tétje". Másrészt lehet hogy nagyon jól kifogtál egy hozzád (mentalitásban és genetikailag is jól) illő férfit.

2021. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Az ciki, azért mert ezek szerint éretlen vagy normális kapcsolatra, ahol le tudod kommunikálni az igényeidet.
2021. okt. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg nem a pasin múlott a dolog.

Vele tudtad magad elengedni. Ő nem számított, reggelre úgyis elhúz, nem volt benned a görcs, mint minden más alkalommal.

2021. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Ne azon lamentálj hogy ciki v. sem mert senkire sem tartozik mikor, kivel, hogyan, hányszor dugsz. Azon elmélkedj, s tedd fel a kérdést magadnak hogy miért lehetett, mi volt az oka? Akkor tanulsz belőle s tudsz "fejlődni" a szexualitásod területén.
2021. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 ezen a RiheKopó néven besírtam😂😂de jogos.

Nekem is volt épp ilyenben részem, úgy tűnik az alkalmi partnerekkel intenzívebb /emlékezetesebb az orgazmus mint az állandóval😉

2021. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!