Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti hogyan erzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogyan erzitek magatokat masnap egy igazi egeszseges szexszel teli ejszaka utan?

Figyelt kérdés

ha egy olyan novel voltatok aki nagyon tetszik, akivel szuper a szex es agyilag is egy huron vagytok..

Masnap faradtak vagytok a szexelestol? Boldogsagot ereztek, hogy hu de jo ejszaka volt? Feldobja a napotokat?



#Pasik szex utan
2021. okt. 14. 21:37
 1/3 Lazy Lover ***** válasza:
92%
Igen fáradt igen tiszta happy vagyok egész nap igen fel
2021. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettőt egyszerre. Fáradtan az alváshiány miatt de kit érdekel hogy fáradt vagyok egy jó éjszaka után? :)
2021. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Boldogan vagyok fáradt olyankor és bárki bármit mondd ez a világ legjobb érzése.
2021. okt. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!