Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud olyan szert linkeln...

Valaki tud olyan szert linkelni ami tényleg megszűnteti a pattanásokat? Mióta egészségesen étkezem, már sokkal jobb a helyzet de még bőven nem az igazi.

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Hány éves vagy?


Nekem a hámlasztó, és egy jó hidratáló krém is sokat segített, egy normális arcápolási rutin kialakításával.

Plusz 18 fölött kevesebb pattanása lesz álatalában egy embernek, kezdenek a hormonok szabályozódni.

2020. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15/f De félek, hogy utána is megmaradnak. Engem rohadtul zavar.
2020. nov. 1. 13:48
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Kozmetikus
2020. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%

#1 vagyok, ennyi idősen nekem is rengeteg volt, nagyok, undik, utáltam. Aztán évek alatt, és mint írtam, helyes arcápolási rutin használatával mérsékelődtek, mostanra meg már csak ilyen kis fehérek vannak, amit ha nem piszkálok, hamar eltűnnek, és nem is olyan észrevehetőek. Oh, tényleg, ne piszkáld az arcod, csak rosszabb lesz ha hozzáérsz.


Nekem a bőrgyógyász által adott krémek nem segítettek, de nagyon súlyos esetben adhat gyógyszert is, ami talán használ.

Kozmetikusnál is jártam, de nem sokat ért.


És ne aggódj, nagyon kicsi az esélye annak, hogy 18 után is megmaradjanak :)

Zavarónak viszont tény, hogy nagyon zavaró. Viszont ha egyébként adsz magadra, nem lesz kizáró ok lányoknál. Legalább is a normálisoknál se.

2020. nov. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam már kozmetikusnál, nem lehet 1-2 hetente menni. Ahhoz azért elég költséges. -.-
2020. nov. 1. 13:54
 6/10 A kérdező kommentje:
A másik válaszolónak pedig köszi.
2020. nov. 1. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Az yves rocher ben nézz szét ott vannak ilyenek az eladók segítenek neked megtalálni ami kell
2020. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Otthoni bőrápolási rutin; minden reggel és este tej+tonik

Hidratáló

Szérum

Ha kimész akkor fényvédő

2020. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon fiatal vagy még, életkori sajátosság a pattanás.

Viszont egy alap bőrápolási rutinnal szép eredményeket lehet elérni.


Gondolom diákként nem túl vastag a pénztárcád, így a legfontosabb az, hogy megfelelő tisztító, hidratáló és fényvédelem ami kelleni fog első körben.

Lehet olcsón jó termékeket találni, írok párat drogériás vonalon.


Ezt pl dm-ben meg tudod venni, szemétmentes és olcsó.

[link]


Írtad a tonikot is, ez pl ugyanebből a termékcsaládból van, ez is 1000 Ft alatt van.

[link]


Hidratáló krémnek pl ez

[link]


Fényvédőnek pedig

[link]


Így tonerrel együtt 4000 Ft-ból megvagy.


Fontos még, hogy igyál elegendő vizet, külön törölközőt használj az arcodra (2-3 naponta mosd ki), és langyos vízzel tisztítsd (ne legyen sem hideg, sem túl meleg).

Minden reggel és este használd a lemosót, éjszakára hidratálót, nappalra ha nem száraz a bőröd, elég a fényvédő.


Ha van kérdés, keress nyugodtan!

2020. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arc tisztítás + niamiciamid szérum + hidraralas
2020. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!