Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok miért gondoljátok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért gondoljátok azt ,hogy 1 duci srácnak kicsi a farka és nem jó az ágyban nem bírja mert duci ?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
mert nem szép látvány amikor egy duci srác macitáncot jár szex közben, és izzad
2021. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert általában tényleg így van. ;)
2021. okt. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor mondok valamit



Én is Duci vagyok és még nem volt rám panasz se méretemre se arra ,hogy nem bírnám fizikailag

2021. okt. 15. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez megvigasztal, én sosem gondoltam ilyet.
2021. okt. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Segítek bro' a lányoknak nem fordul meg a fejükben hogy x-nek aki számukra közömbös milyen lehet a farka, sem a mérete.
2021. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
#5🙏
2021. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nincs összefüggés, de eddig én csak olyan ducibb srácot ismertem, akinek kisebb volt. De biztos van akinek nem az. Az viszont tény, hogy nagyobb súlyt nehezebb mozgatni, hamarabb fárad az ember, jobban izgad, sokszor erősebb a szaga is. Mivel nincsenek jó kondiban (ha abban lenne, nem lenne túlsúlyos), emiatt szexben is hamarabb fáradnak általában.
2021. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, hogy mi számít ducinak. Párom 185 centi, és 90 kiló. Van egy kis hasa, pár kiló plusz rajta. De renszeresen sportol, jó kondiban van, kerek a feneke, izmosak a lábai. Addig bírja, ameddig csak jól esik.

De egy ugyan úgy 185 centis, de mondjuk 105 kilós, lusta, nem sportoló tunya ember, akkor persze, hogy nem bírja szusszal. Meg egyszerűen nem vonz, nem szexi egyáltalán. Meg nem feltétlenül kisebb a pénisze egy duci embernek, csak úgy tűnik.

2021. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 sterling.archer ***** válasza:
55%
167 centi vagyok 90 kg, izmos vadli, mell, es vall. Siman birom. Persze partner fuggo a dolog. Vagy oda akarom tenni magam vagy nem. ¯\_(ツ)_/¯
2021. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Mert a lenti zsírpárnák kisebbé teszik a farkad és el vagy tunyulva, ergó nem bírod tartani magad még misszionáriusnál se.
2021. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!