Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostinál ez mit jelenthet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostinál ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Miután elélveztem a prosti átölelt és magához szorított és 5 percen keresztül ölelt és simogatott. Nem akart elengedni. Nekem furcsa volt.
ápr. 30. 19:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk azt a testet amit más szétspriccelt, széthúgyozott én nem öleltem volna meg de kinek mi.
ápr. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 nem spriccelte szét, hugyozta szét senki a testem.
ápr. 30. 19:58
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Nem a tiédet az övét 😂😂
ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 sejtettem, hogy így érted. De Ő ölelt meg engem.
ápr. 30. 20:01
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem kérdezted meg tőle hogy ez most mi volt?
ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
Én ellöktem volna. Nálam alap, hogy prostinak csak a szájába,puncijába és seggébe dugom be a farkam szigorúan gumiban, nincs ölelkezés,simogatás, meg egyebek.
ápr. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 akkor tapintatlan lettem volna.
ápr. 30. 20:04
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Am valszeg látta rajtad,hogy olyan kis tutyimutyi befolyásolható vagy. Egyik ismerősömet, aki világéletében nyomi volt úgy húzta le egy prosti kemény százezrekkel, hogy ölelkezéssel,puszizkodással, beszélgetéssel behülyítette, utána előadta a "gonosz stricik kényszerítenenek és nincs aki megvédjen" meg a "te más vagy mint a többiek,téged kedvellek dumát".

Aztán mondta a lúzernek,hogy a stricije 150ezret kért tőle másnap reggelre, de ő csak 100-at tudott még keresni. Ha nem lesz meg a 150 akkor megveri. A csávó adott neki 50ezret pluszba, amiért nem dugta meh mégegyszer. Aztán azt mondta, hogy az egyik vendége ellopta az aznapi keresetét és nincs mit leadni a stricinek. A lúzer 100ezret adott neki dugás nélkül. Volt mikor azt mondta keveset keres ezért a stici nem ad neki pénzt még ételre sem. A lúzer 180ezret adott neki hogy abból el lesz egy darabig kajára elég lesz neki. És hasonlók. Szoktak ilyen csinálni, nem kell bedőlni nekik.

ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

#8 Az ismerősöd ritka nagy balfasz.

Ez kb 1000000000ből 1x megtörténő eset.

ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9, Nehogy azt hidd:-) Másoktól is hallottam már,hogy olyan útszéli prostihoz, akinek mindenki 5ezret fizet és bármire kapható érte, elvittek egy bamba 31 évesen szűz csávót. 30 ezret fizetett neki és kb.10 percig volt a csajjal, tehát betette meg kivette, a következő alkalomra pedig bonbont és drága női italt vitt neki mert azt mondta a csaj, hogy így szokás.
ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!