Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha mindenki szerint átlagos a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenki szerint átlagos a 15 centis pénisz, akkor Dávid szobor pö**ét miért tartják mikropénisznek?

Figyelt kérdés

[link]


Mert állandóan mindenhol azt olvasom, hogy neki milyen kicsi a pénisze, meg hogy mikropénisze volt az ókori görögöknek vagy legalábbis így ábrázolták az embereket és én pl. 170 centi vagyok és arányaiban nekem is kb. ekkora a testemhez arányosítva. Sőt a golyóim ennél láthatóan kisebbek (nyilván ez is arányosítva) kb. akkorák mint egyenként egy egy datolya.

[link]


Erektáltan pedig 15 cm és 3,7 cm vastag. Állítólag ez a méret átlagos (mindenhol ezt olvastam ill. írták nekem), akkor miért tartja mindenki mikropénisznek Dávid szobrát, akinek ernyedten van ábrázolva, de ahogy említettem arányosan nekem is hasonló ernyedten is.


Vagy mégis az a helyzet akkor, hogy tudat alatt mindenki a nagyobbat (17-19 cm hosszú/4,5-5 cm vastag) tartja átlagosnak mert ezekből látja a legtöbbet (elsősorban csajok)?



2021. okt. 16. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted a szobor faragó tudta, hogy valójàban mekkora volt Dàvid p*cse??
2021. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Mindegy, hogy mennyi az átlag, "17-19 cm hosszú/4,5-5 cm vastag" ez az ideális méret. A 15cm hossz átlagos, de a legtöbb nő jobban szereti a hosszabbat. A 3,7cm viszont vékony. 4-4,5cm az átlagos. A 4cm is nagyon kevés nőnek lenne elég.
2021. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Jó vékony vagy haver
2021. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%
És visszatért… :/
2021. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

a szobor a reneszánszban készült és e miatt az ábrázolása az ókori görög alkotók munkáira nyúlik vissza.

az ókori görögöknél pedig ciki volt a nagy farok.

butának, élvetegnek, állatiasnak tartották a nagy farkú férfiakat a filozófusok és a katonahősök korában.

ezért van az ókori görög szobrokon is kis farok és ezért van dávidén is.

2021. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3: Szerencsére emiatt sosem ismerkedtem csajokkal így nem volt részem kudarcban, de köszi a szánakozást. Nagy figyelmet nem fordítok rá.
2021. okt. 16. 16:19
 7/21 A kérdező kommentje:
#4: Miről vakerálsz itt? Ki tért vissza? Ha téged zavar a kérdésem, akkor nem muszáj hozzászólni, mert a hasonló kommenteket le se sz**om.
2021. okt. 16. 16:20
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Annyira érdekel, miért fáj neked, ha valaki ízlése különbözik a tiedtől... Miért fáj, hogy a szomszéd faluból Marika néni a te 15-ös péniszed helyett a Karcsi bácsi 20-asát akarja. Komolyan, döbbenet, milyen kisebbségi komplexusa van pár embernek.
2021. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező.

" Szerencsére emiatt sosem ismerkedtem csajokkal "

Ez a bajod hogy csak elméletben nyöszörögsz itt a méretről, ezzel úgy se leszel előrébb.

2021. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#8: Azért mert nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire tudsz savazni macskajancsi. Hidd el megedzőttem már és ezzel a beszólással max kispályás lehetsz.


Amikor 28 évesen az ember azért szűz, mert soha mégcsak megszólítani sem mert egy csajt sem, mert 3,7 cm vékony a pöcse, akkor olyan szintű teherrel küzdött meg, aminek a negyedébe más már rég belehalt volna.

2021. okt. 16. 16:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!