Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha állítólag a csajokat nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a csajokat nem érdekli a péniszméret, akkor miért tudja mindegyik centire pontosan a pasija méretét?

Figyelt kérdés
A Dávid-szobros kérdésemnél is az egyik csaj olyan pontosan levezette, hogy mekkora lehet lankadtan és erektáltan egy farok, hogy a falnak rohanok a folyamatos hazudozástól, ami ebben a témában megy.

2021. okt. 17. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tudom centire pontosan, viszont van szemmértékem és így azért nagyjából be tudom lőni.
2021. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Mert az összes pasi fontosnak tartja ezt közölni, kb. az első beszélgetésben. 🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Hát nekem még egy pasi se beszélt a méretéről.
2021. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem őket nem érdekli ez centire.

Ők ránézésre már tudják, hogy kb. melyik a jó érzés nekik.

De nagy eltérések nincsenek a fiúknál, nagyrészt átlagosnak mondható mindenkinek, 1-2 kirívó eset van csak, akinek nagyon kicsi, vagy esetleg nagyobb az átlagtól.

Inkább látványra mindenkié más, makk kinézete, pénisz görbület, meg főleg a zacsi tud teljesen eltérően kinézni.

De mindenkinek más típus jön be, itt sem lehet egyértelműen megmondani melyik a jobb.

2021. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen, de a csajokat állítólag a férfi anyagi helyzete, és státusza sem érdekli! Állítólag...
2021. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészt, korán sem olyan rossz a szemmértékünk, mint gondolják. Másrészt, emellett például tudom, hogy mekkora a két kezem egymás mellett. Tehát ha megfogom, akkor már kb tudom. Meg aki óvszerrel védekezik, az valószínűleg tudja, hogy mekkora. De szerintem az se bűn, ha valaki egyszerűen rákérdez. Amúgy de, számít a méret, nagyon is. Mindnenkinek van egy minimum és egy maximum.
2021. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem tudom.... Nekem már volt olyan hogy egymásba gabalyodtunk egy csajjal és amikor mondtam h akkor mehetnénk akár hozzám, akkor beközölte h jó de őt 18 alattiak nem érdeklik.

Először azt hittem csak a korommal poénkodik vagy valami, de aztán kiderült h véresen komolyan gondolja....

Kérdezem, h de miért olyan fontos ez? Mondta h őt az alatti pasik nem tudták eddig kielégíteni és most már nincs kedve neki se kezdeni, ha tuti csalódás lenne számára.

B+ és 1 órás smárolás után el kellett kullogjak megalázva, mert nincs akkora. Életembe ennyire nem aláztak meg mint az a nő. Valahol megértem h neki mi a jó, de akkoris.

2021. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7: Ne aggódj. Ezért nem csajoztam soha az életemben (28 vagyok) és ezért sem fogok ezután sem.
2021. okt. 17. 12:17
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

7#

Igen.Engem egyszer az első randin egy centivel fogadott.Azt mondta hogy először mérünk.Mutatta:Látod ezt a vonalat?(16 cm)No ha ettől nagyobb a f..d akkor ferfi vagy.

2021. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
51 múltam, kb 35 éve szexelek, nem kevés nővel kerültem intim viszonyba. Soha egyszer sem kerültem ilyen szituációba, hogy bármelyik hölgy elkezdte volna méregetni a cerkám.
2021. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!