Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha állítólag a csajokat nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag a csajokat nem érdekli a péniszméret, akkor miért tudja mindegyik centire pontosan a pasija méretét?

Figyelt kérdés
A Dávid-szobros kérdésemnél is az egyik csaj olyan pontosan levezette, hogy mekkora lehet lankadtan és erektáltan egy farok, hogy a falnak rohanok a folyamatos hazudozástól, ami ebben a témában megy.

2021. okt. 17. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem te össze kevered a szezont a fazonnal.


Amikor a nők azt mondják, hogy a méret nem lényeg, akkor igazat mondanak. Nem egy férfi nemiszervének mérete fogja meghatározni és főleg nem eldönteni, hogy együtt lesznek e az adott férfival vagy sem.


Ugyanakkor mint mindenkit a világon, férfit és nőt is, a sex motivál és irányít, ha ez nem így lenne, akkor nem lennénk 8 milliárdan.


Tehát a nők számára is egy fontos része a seuxális együttlét partnerükkel, érzelmi és fizikai szinten is. Így fizikai szinten igen is, számon tartják / számon tarthatják, hogy nekik milyen méret az ideális.


Ez pontosan ugyan az a számon tartás, mint a férfiaknál, hogy melyik nőnek milyen feneke, milyen mellei vannak. Csak mint a sexualitás területén a legtöbb dolog, ez is kettős mércével van mérve. Ha egy nő nyiltan számon tartja a méretet, akkor az egy "k..va", ha egy férfi számon tartja a nők méreteit, akkor az egy bika.


Csak kedves uraim, vegyék figyelembe, hogy a bikából lesz az ökör.

2021. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, mondd, hogy válaszként mit szeretnél, hallani tőlem, és megkapod. Csak maradj meg ebben az állapotban, hogy a nőket békén hagyod! Én tök átlagos vagyok, de inkább az alatti, tehát fontos számomra akár az az egy nő is, akit te nem foglalsz le. Ki tudja, legközelebb talán én kerülök hozzá közel. És ahogyan a #10 is, én sem kaptam még panaszt, senki se mérte meg.
2021. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
#12: Miért neked mekkora? Nemcsak a hosszt hanem a vastagságot is írd!
2021. okt. 17. 13:11
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Kb. 12 centi hosszú, és 4 centinél alig vastagabb. És még gyorsan el is megyek, bár igaz, hogy elég hamar újra megjön a kedvem...
2021. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a legtöbbet tényleg nem érdekli, és nem tudja centire pontosan mekkora a párjának. Biztos számít, de alapvetően nem ez határozza meg hogy milyen a szex, mint ahogy nekem sem attól lesz jó a szex hogy valakinek mekkora a melle vagy a segge. Mint írták a legtöbb férfinek igazából egy adott átlag körül mozog a mérete, és olyan nagyon szélsőséges eltérések egyik vagy másik irányba nem gyakoriak. Ritka az olyan kis méretű farok ami ténylegesen fizikailag ne lenne képes megfelelően ingerelni egy nőt, és azok nem a 18 alattiaknál kezdődnek. Nekem pl. 16 centi, de ha kutya pózban csináltuk kicsit lendületesebben akkor vigyáznom kellett, mert ha tövig ment akkor már fájt neki mert ütötte a méhszájat. Szóval ez szerintem valójában egyes nőknél inkább ilyen pszichológiai tényező, mint ahogy az is hogy jellemzően a magasabb férfiakat szeretik, a nagy méret látványára vagy a tudatra jobban gerjednek. És persze lehetnek preferenciáik, csak nem mindegy hogy tálaljuk ezeket. Például amit a hetes ír az nagyon gáz. A másik meg csak a személyes véleményem, hogy aki szerint plusz 1-2 centin múlik hogy milyen szex és elmegy-e hát annak meg nem lehetett eddig valami fantáziadús szexuális élete. Ő meg valószínűleg nekem nem tudna sokat nyújtani.
2021. okt. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
95%
Én is annak a híve vagyok hogy nem számít a méret mert amúgy tényleg nem fontos. Egy felső határ van a rossz tapasztalat miatt, de ha a pasi nagyon bejönne és megígérné, hogy vigyázni fog akkor hajlandó lennék engedni ebből is
2021. okt. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#15: "ahogy nekem sem attól lesz jó a szex hogy valakinek mekkora a melle vagy a segge"


Ezek nem játszanak szerepet a szexuális élvezetben a pénisszel ellentétben szóval rossz a párhuzam.

2021. okt. 17. 17:01
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Mint, mondtam bizonyos méret felett már konkrétan csak a tudati viszonyulás tekintetében játszik szerepet a pénisz mérete. A nagyobb mell és fenék is csak egy pszichológiai plusz amitől esetleg jobban begerjed pár ember. Meg szerintem tévedés azt gondolni hogy a szexuális élvezetben csak a pénisz és a hüvely játszik szerepet. Elég sok ilyen tudati tényező van elég arra gondolni hogy van aki sokkal beindul és nagyobbat élvez ha a másik partner beöltözik valami ruhába pl. egy szerepjáték keretében. De tudom, sok embernek annyit jelent a szex hogy ki-be húzzák a péniszt a hüvelyből, és komolyabb szexuális kultúrával nem rendelkeznek ezen nem lepődöm meg. Nyilván konkrét párhuzamot nem lehet vonni, mert női nemi szerv mérete nem döntő kb. semmilyen tekintetben. Max. a szülés utáni hüvelytágasságot lehetne felhozni, de még az is tök más mert a hüvely egy rugalmasabb dolog ami aktus közben képes szűkülni, és fejleszthető az izomzata.
2021. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%

Az alkalmi, egyéjszakás szexben valószínűleg komolyabb szerepe van a méreteknek. Nőnél, férfinél egyaránt. De a kapcsolatban, ahol érzelmek vannak, ott alig számítanak.

Kérdező, nálad valami el van ferdülve, ha azt mondod, hogy a mell, a fenék nem játszik szerepet a szexuális élvezetben! Ha a párom mellével játszom, feláll a farkam, ha a fenekét simogatom, akkor is. Ha szeretkezés közben ő van felül, és a melle az ém mellkasomra ér, és cirógat, elélvezek! Amikor kifliben vagyunk, a feneke az ölemben, alig bírok ki 3 percet!

Hallottam már róla, hogy vannak, akiket a női mell nem izgat, hát én nem vagyok olyan, de szerintem a többség velem ért egyet.

2021. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem az összes csaj megkérdezte a méretét, mikor meglátta (18cm).
2022. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!