Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy mazochista a fájdalmat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mazochista a fájdalmat szereti, vagy azt, hogy okozzák neki?

Figyelt kérdés

Itt most nem azokra a szubokra gondolok, akik eleve a kiszolgáltatott helyzetet is szeretik, hanem azt, aki igazi mazochista.


Ő csak azt szereti ha kínozzák, vagy ha magának okozza az általa kedvelt fájdalomtípust az is jó érzés?



2021. okt. 18. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Aki mazochista az szub... szóval ez meg is válaszolja a kérdésedet. Ha magának is okozza azt is csak mintha kvázi maszturbálna, s az jár a fantáziáiban milyen lenne ha más csinálná.
2021. okt. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A mazochista és a szub két külön fogalom. Gyakran jár együtt a 2 dolog, de bőven akad olyan mazochista, aki nem szub, csak szereti a fájdalmat, és vannak szubok, akik csak az alárendeltséget, alázást, esetleg szolgálatot szeretik, de a fizikai fájdalmat nem.

Én csak mazochista vagyok, de szub egyáltalán nem. Nekem halál mindegy, hogy más okozza az általam kedvelt fájdalmat, vagy én, vagy magától fájdul meg. Persze lehet izgalmas is egy kínzási szituáció, de amiről én szoktam fantáziálni, az úgyse történhet meg a valóságban, tehát innentől mindegy. A fájdalom, amit szeretek, fizikailag kellemes, szal lényeg, hogy legyen, és másodrendű, hogy mitől lesz.

2021. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Google a baratod, Wiki a baratnod.
2021. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
#3 ez pont nem az a kérdés, amire ki lehetne guglizni a választ. A mazochisták nem egyformák, ki ezért szereti, ki azért.
2021. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#2 nálad is öszsekapcsolódik a fájdalom okozása az elképzelt szituációval nem független attól. Az adott szituációban (amikor kínoznának) kvázi szub lennél még ha abból nem is a megalázást emeled ki.

Szub =/= megalázást kedvelő! S bár sok van köztük akinek ez fontos, de nem ez a lényege.

2021. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 lehet, hogy a fájdalommal kapcsolatos alázást izgatónak találom bizonyos szinten, de az teljesen mellékes.

Sokáig épp az zavart a kínzással kapcsolatban, hogy alapból megalázó. Akkor jöttem rá, hogy szeretem, amikor láttam olyan szituációt, ami sokkal kevésbé tűnt megalázónak, mint azok, amiket korábban láttam.

2021. okt. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármilyen meglepő, lehet teljesen alázás mentesen is fájdalmat okozni. Pl. egy piercing vagy tetoválás se megalázó, mégis fáj.
2021. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy legalább foglalkoznak velem, akár fájdalom árán is.
2021. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8, sokan vannak sajnos így, de akkor te valójában nem vagy mazochista, nem szereted a fájdamat, ez inkább csak egy eszköz, eltűröd a "törődés" kevéért. Szomorú, de nem példa nélküli.
2021. okt. 18. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy azt én is szeretem, ha kellemesen fáj, és emiatt foglalkoznak velem, de ez is csak fantázia szinten szokott lenni. Sokkal többet fantáziálok sebfertőtlenítésről, kedves ápolgatásról, mint kínzásról.
2021. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!