Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon ráparázom a szexre, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ráparázom a szexre, és emiatt nem tudom élvezni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Alapvetően nagyon vágyom rá belül, de rettenetesen izgulok előtte, és közben is. És emiatt nem tudom élvezni az együttlétet, rengeteg ideig tart mire el tudok menni, rengeteg "energiabefektetés", koncentrálás, összpontosítás, és elélvezéskor ezekért "cserébe" csak enyhe örömöt tapasztalok. Nem ilyennek kéne lennie, az is tuti... :(

Férfi vagyok.


2021. okt. 19. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélj szakemberrel, mert ezt az extrém szorongást mi nem fogjuk tudni feloldani benned. Van valami, ami miatt izgulsz, azt kéne megtaláni és kezelni
2021. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a csaj kikötözne téged és bekötné a szemed, megszűnnének a paráid. Ha nem kell csinálnod semmit, csak élvezni, amit kapsz, nem lehet teljesítménykényszered.
2021. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A rutin, az évek meg egy olyan pár, akivel összeszoktok, ezek amik meg tudják javítani a problémát.
2021. okt. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!