Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves nők, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves nők, szeretitek ha a párotoknak vagy éppen aktuális partnereteknek vastag a pénisze? Illetve mi számít vastagnak?

Figyelt kérdés
Tudom valamilyen szinten ez is farok méret kérdés de engem most csak a vastagság érdekelne 😊

2021. okt. 20. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
4.5cm
2021. okt. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, mert jó érzés, ha feszít. Nem vagyok képben hogy milyen az átlag meg mi számít vastagnak, de nekem kb 4cm már vastag
2021. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2021. okt. 20. 17:30
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen, bár kihívás néha. A jelenlegi barátomé majdnem 5,5 cm. Ha aláteszel egy bankkártyát, eltakarja.
2021. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy szeretem. Nem az igazi, ha nem tölt ki, és én szeretem ha feszít kicsit. Kellően felizgulva nagyon jó. Szerintem a 4,5+ számít vastagnak.
2021. okt. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

Nemrég olvashattunk itt erről egy WC guriga tesztet.

Szerintem ez teljesen jó.

Akinek lötyög benne, az kicsit vékonyka. Akinek pont belepasszol, az már egész jó, de aki nem tudja beledugni, az már tényleg tekintélyesen vastag.

Azt már tudják érezni a nők, ott már a hüvelyi orgazmus is elképzelhető.

Viszont ha valaki nagyon szereti popsiba is, ott viszont előny ha a partnernek nem túl vastag.

Fene se tudja már, hogy mi is a legjobb.

Kár, hogy nem lehet egy nőnek 3 férje, farok méret szerintiek.

Kicsi, közepes, hatalmas.

Mindig az lenne szolgálatban, amit a hölgy szeretne. 🤷‍♂️

2021. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. okt. 21. 17:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen husikám. 😆😵
2021. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt már tudják érezni a nők, ott már a hüvelyi orgazmus is elképzelhető."


Hát ez nagyob tudományosan hangzott, de tapasztalatom szerint a valósághoz nem sok köze van.

2021. okt. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!