Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex alkalmával alig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex alkalmával alig tudtam elmenni?

Figyelt kérdés

Férfiként szinte mindenki azzal küzd, hogy minél tovább bírja szex közben.

Tegnap megtörtént számomra az első, egy olyan lánnyal, akivel nagyon szeretjük egymást, nagyon hamar egymásra tudtunk hangolódni.

Érdekesség, hogy mindez egy autó hátsó ülésén történt.

Viszont számomra nagyon meglepő volt, hogy alig tudtam elmenni, pedig ez nem jellemző rám. Már-már kellemetlen volt, végül nehezen, de sikerült.

Óvszerrel történt az aktus, aztán orálisan kényesztetett, de így is körülbelül 1 órán át tartott az egész, az elejétől a végéig. Végül magamnak vertem ki.

Nyilván élvezte, hogy nem 3 percig tartott, és azt mondta, így még senki nem csinálta, meglepődött, hogy ez volt nekem az első.

Ez mitől lehetett? Megfelelési kényszer? Fáradtság? Tudat alatti izgulás?

Gumiban mondjuk nem az igazi, vagy csak szokni kell, nem tudom.

Tapasztalatok? Velem van a baj, vagy ez másnál is elő fordult már?

Illetve mi a megoldás erre a helyzetre?

Köszi az értelmes válaszokat. :)



2021. okt. 21. 10:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled baj, rástresszelted magad (mindenki izgul kicsit az elsőnél), megfelelési kényszer. No problem. Láttad hogy nincs foga a nuninak, nem harapja le, nem nevet ki senki. Legközelebb - illetve minél jobban összecsiszolódtok a partnereddel - könnyebben fog menni.
2021. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Inkább hozzá vagy szokva a matyizáshoz.
2021. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kocsi hátsóülésen akkor sem tudnék elmenni, ha az életem múlna rajta.
2021. okt. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki élvez el gyorsan az elsőnél, ahogy ezt kitárgyaltuk már a tegnap is. Csak a fiúk nagy része, de nem mindenki. Sőt, ez egy teljesen más inger, mint a kezed, amihez eddig szoktál, sokan vannak is úgy vele, hogy azt hitték, izgatóbb a punci, mint ahogy képzelték. Hát nem, egy átlagos punci nem szorít annyira, mint a kezed, főleg ha jól rászorítasz, meg alapból ez egy teljesen más, szokatlan inger. Van akire úgy hat, hogy azonnal elsül tőle, más meg el sem tud élvvezni. Főleg gumival.
2021. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Pontosan én is így tapasztaltam, hogy a maszturbálás után szinte semmi élmény nem volt szex közben, kicsit meglepő volt, de majd belejövünk. Köszi. :)
2021. okt. 21. 17:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, azóta már javult a helyzet, vagy szakított veled?
2022. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még most is úgy találod, hogy semmi élményt sem nyújt a punci?
2022. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mostanra tökéletes a harmónia és kémia közöttünk, azóta is együtt vagyunk, sőt, folyamatosan mélyül a kapcsolatunk, minden a legnagyobb rendben, köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 4. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor gratula! Ő nagyon magára vette, hogy nehezen mentél el? Hanyadik partnere voltál?

Miért csak kocsiban tudtátok csinálni az első szexet?

2022. márc. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!