Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szmegmának van/volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szmegmának van/volt funkciója, közösülés alkalmával kenőanyagként szolgált, akkor miért nem izgató a “túrórudi” a nőknek, hanem inkább kifejezetten taszító?

Figyelt kérdés

2021. júl. 11. 05:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Te sem szívesen kapnál be egy túrós f. szt.
2021. júl. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én semmilyet sem, mivel hetero vagyok…


És nem is az a kérdés, hogy szívesen bekapnának e olyat a nők, mert tudom hogy nem. Hanem az a kérdés, hogy miért nem.


Kicsit olyan mintha az váltana ki undort belőlük, hogy egy férfi magas és erős.

Vagy maga az erekció…


Holott ezek felizgatják Őket.


Erre is szükség volt biológiailag mint az erekcióra…

2021. júl. 11. 05:41
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Te kinyalnál egy túrós puncit?


Lehet, hogy rossz példa, de a szőr is természetes és van/volt funkciója mindenhol, ahol a testünkön van, a legtöbb ember (nők, férfiak vegyesen) viszont taszítónak találja és elvárja a partnerétől, hogy szőrtelenítsen.

2021. júl. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem szolgal kenoanyagkent, a puncinedv miatt csuszik a farok. Azt turos farkat belem nem dugja pfuj
2021. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Honnan ez a marhaság,hogy az kenőanyag? Az ápolatlanság,már bocs. Igénytelen és undoritó. Van olyan férfi egyáltalán aki erre fogja hogy lusta megmosni? Ha van ilyen,remélem életében sose fog nőt kapni.
2021. júl. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Akinek ilyen a farka az vagy nem mossa, hetek honapok ota, vagy egyszeruen fertozese van, es ilyen lesz egy ket nap alatt.
2021. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azért taszító mert kifejezetten kellemetlen szaga van....Próbálj meg kinyalni egy akár két napos puncit és megtudod mennyire izgató.... Nőknél ugyanez a helyzet ha péniszről van szó
2021. júl. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
3. Nem várjuk el hogy szőrtelenítsen és nem gusztustalan a szőrös punci.
2021. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De az a baj, hogy nem értitek a lényeget…

Én sem vonzódom ehhez és nem is azt mondom, hogy valakinek kéne.


Itt az a kérdés, hogyha ez egy olyan tulajdonság aminek van funkciója, és van, nem én találtam ki -még a Wikipédia is írja, keress rá hogy szmegma-, akkor miért nem vonzalmat vált ki, undor helyett?


Én értem azt, hogy ez gusztustalan és büdös, stb.

De miért az? Miért érzékeljük annak?

Az erekció is undorító, hogyha nem egy felizgult nő szembesül vele.

De számára izgató, mert az a funkciója hogy létre jöhessen az aktus és teherbe essen, utódot nemzen.

Nem gusztustalanként érzékeli…


A férfiak test szaga is undorító, de van az a szint ami mellett még pont hogy vágyfokozó hatása van.


A csók is gusztustalan, hát mennyi baktérium van már a szájüregben?

És különben is, az átlagnak milyen már a szájhigiéniája?


Mégis valamiért csókolóznak az emberek…


Az ember úgy ahogy van gusztustalan, mert egy baktérium halmaz, tele van gázokkal, izzad, böfög, szellent, korpásodik, elhalnak a hámsejtei, stb.

2021. júl. 11. 09:06
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
A wiki nagyon hiteles forras,jahm nem 😆
2021. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!