Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme ennek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit 2 éve ismertem meg, nagyon bejöttünk egymásnak, de eléggé ellentétes személyiségünk van. Végül nem lett köztünk semmi.

2 éve már nem is láttam, de mástól hallottam hogy érdeklem őt, csak még pár fiúval akar lenni előttem, mert engem komolynak gondol és még élni akar kicsit.

De ennek mi értelme, meg ezt hogy gondolja hogy én várok még rá évekik?


2021. okt. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugy gondolta par ev mulva ha pont neked is jo lesz meg egyszerre vagytok szinglik vagy egyszerre rossz kapcsiban vagy stb majd akkor
2021. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez továbbra is egy lerázó szöveg, amivel nem akar megsérteni. Ezért fogalmaz úgy, hogy téged komolynak tart, stb, közben egyszerűen nem érdekled. Arra számít, hogy nem sértődsz meg, és úgyis lesz valakid.
2021. okt. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha kiélte a hipergám vágyait, téged majd pórázra köt, és jó leszel papucs csixskásnak aki majd keresi a pénzt, és neveli a gyereket miközben ő továbbra is félrek.r a hátad mögött, az ilyenekre nem érdemes várni, meg érdemlik hogy idősebb korukra egyedül szenvedjenek a macskáikkal...
2021. okt. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!