Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan udvaroljak egy visszahú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak egy visszahúzódó, 22 éves lánynak, aki alapvetően kerüli a fiúkat, mert zavarba jön, és kényelmetlenül is érzi magát? 24/F

Figyelt kérdés

Tesóm jóban volt vele, csak amikor hülye időszakba lépett (kb két éve), maga ismerte be, hogy jól elcseszte a vele való barátságot. Mit ad az isten, szomszédok lettünk (szülőktől külön mindketten). Húgom által sok mindent tudok róla, soha nem csókolózott, nem volt kapcsolata, randizni se ment. Az intim dolgait nem részletezte, annyit mondott, hogy nem arról van szó, hogy leszbikus vagy aszexuális. Mondhatni, hogy nem volt felhőtlen gyerekkora, anyja elhagyta, apjával imádják (vagy imádták) egymást, de megvolt az öreg maga akaratlan hülyesége, ami neki rosszul esett. Régen ideje nem volt fiúkon gondolkodni, és a húgom azt is mondta, hogy általánosban rengeteget csúfolták a fiúk, szakmaiban sulijaiban pedig a "libák". Jelenleg nem tudom, mennyi minden változott vagy nem, de az biztos, hogy visszahúzódó és illedelmes, rendes, de távolságtartó.


Egyelőre kemény egy véletlen, végtelenül kínos alkalom volt, amikor sikerült vele úgy kommunikálnom a liftben, hogy azt megmosolyogta. Hazajött, egy kifaragott tökkel a kezében. Azon izzadtam, hogy beszélgetést kéne vele kezdeményezni valahogy, és az első dolgot mondtam, ami eszembe jutott: Szép a tököd. 🤦‍♂️ Ezen mosolygott egy jót, megköszönte, aztán folyt. köv. csend az emeletünkig, aztán további szépt napot.


Már régen is kedveltem, a húgom mellett felszabadult volt, szóval tudom, milyen rendes, jófej és szórakoztató tud lenni, és sok mást tudnék sorolni, ami érdekel, tetszik benne. A gond az, hogy valószínűleg máig minden fiúval, férfival távolságtartó, aki nincs túl a hatvanon vagy nem a gondozottja.


Szóval hölgyeim, uraim, valakinek ötlet? :/


2021. okt. 21. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja egyàltalán, hogy te ki vagy?
2021. okt. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát először még véletlenül se udvarolj.

Csak beszélgess vele mint egy jó szomszéd , akár két azonos nemű is ahogy szokott.

Aztán majd nagysokára , ha látod hogy hajlandó beszélgetni veled lehet valami kis udvarlás félével kedveskedni neki.

2021. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Ne udvarolj, mert az ilyen az tök naív és a végén szivatni fog, csakhogy a büszkesége ne sérüljön.


Csald be, teperd le, és dugd meg.


Úgysem fog ellenállni, az ilyenek nem szoktak!

Élvezd tele rendesen, ahogy kell.


Aztán udvarolj!

Le se tudod majd vakarni magadról!

2021. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3as. Hogy érted, hogy az ilyenek nem szoktak?
2021. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
14%

Az én történetem az annyi volt, hogy a melóhelyen a párkapcsolatokról kezdtem el beszélgetni a kiszemelttel, aztán kiderült, hogy mennyire szivatja a pasija, meg állandóan kidobja meg van hogy azt se tudja járnak e még stb.

Én is elmeséltem nekia nyomoromat, meg hogy sokszor én is érzem magam egyedül, de nem beszéltem neki egyéárelműen úgy hogy van e vagy nincs barátnőm, mert azzal eléggé el lehet vágni egy beszélgetés kimenetelét. (egyébként is egy csalfa rbanc volt az exem, szóval nem sajnáltam).


Elhívtam a csajt mekizni, aztán kitaláltam, hogy haza kell ugranom valamiért kisérjen már el, és utánna kivisem az állomásra kocsival nem kell gyalogolnia.

Amikor hozzám hazaértünk mondtam,. hogy rámjött a wc zés, addig ne üljön a hidegbe a kocsiba, nyugodtan jöjjön fel, nézze meg hol lakom, és ha nem siet egy filmet is megnézhetnénk, ha nem siet haza.


Elkezdtünk egy filmet nézni tíz perc múlva átkaroltam megcsókoltam hanyattdöntötem, le a bugyit és már raktam is bele! Első másodpercekbe meglepődö de aztán már nyögött is, mert tiszta nedves volt végig...

2021. okt. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na jó de ez a lány miért is hasonlít a kérdezőére?
2021. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%

"Na jó de ez a lány miért is hasonlít a kérdezőére?"

Abból kell kiindulni, amiből a csajok szoktak. Mindíg azzal jönnek, hogy minden pasi egyforma..

Akkor jólvan minden nő is egyforma, van két csöcse meg egy lyuka, azt meg be kell tömni és kész! Ha nem akarja úgyse megy el a kérdezővel, vagy úgyis lerúgja magáról. Mit veszít vele? Semmit, azzal viszont igen ha meg sem próbálja!

2021. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Ahogy egy pasi elveszti a fejét attól, ha a kezébe nyom a csaj egy mellet vagy a bugyijába húzza akezét, egy csaj ugyanúgy szétobja a comját, ha a kezébe nyomnak egy kemény farkat!


Én azóta is együtt vagyok a "kolléganőmmel", ha megcsókolom már attól is elkezd lüktetni, és sokszor emlegeti azóta is, hogy én hogy letámadtam az elején :D

2021. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A "problémákat" meg ki kell zárni az egészből.. Nekem se ment volna az egész ha közben az exem jár a fejembe, meg neki is a szemét csávója.


Utána ráér az ember ezeken agyalni, ha egyáltalán még érdemes, vagy van min.

Én utánna teljesen megvilágosodtam és tudtam, hogy tovább kell lépnem az exemen, és őt is beszéltem rá, hogy többet ne könyörögje már vissza magát a pasijához, mert tök megalázó ennél jobbat érdemel!


A kérdezőnek se a tökön, meg a hatvanéves papán, meg a hugocskán kéne agyalnia, hanem a csajon, csak a csajon.


A "körülményekből a mocsárból" ki kell emelni ezt az egész vibrálást kettejük között, és el kell vonatkoztatni!


Legalább arra az egy két órára amíg élvezik egymást.

Azután minden jég megtörik, minden fal leomlik és minden könnyebb lesz!

2021. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan mélységű komplexusai vannak amibe nem látsz kívülről bele és nem is akarja megmutatni. Lehet traumatizált, de ezer más oka lehet, ennyi infóból egy pszicholgóus prof. sem mondaná meg.

Tedd azt amit a #3-as javasolt. Nagyon lassan, fokozatosan először a bizalmát nyerd el, legyél a barátja. Beszélgessetek, kommunikáljatok, lépésről-lépésre s nix bármiféle udvarlás, szexualitásra történő utalás mert azonnal be fog zárkózni. Ez még egy profi "csajozógépnek" is lehet több hónapnyi munka lenne.

Tipp: nyerd el az apja bizalmát.

2021. okt. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!