Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik a normál/nagymellű nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a normál/nagymellű nőket szeretik, azoknak a kis mellek vonzóak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van akinek kizáró ok?


Őszintén.


2021. okt. 22. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a kicsik is vonzóak.
2021. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nő "belseje" jobban érdekel mint a melle..
2021. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze, inkább a nőtől függ, hogy mennyire szimpatikusak a mellei.

Ha a tulajdonosuk szimpatikus, akkor mindegy milyenek.

29/F

2021. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt az álszent "csakabelsőafontos" dumát. :D Először a külső, ami megfog, és onnan alakul tovább.
2021. okt. 22. 18:13
 5/16 A kérdező kommentje:

Egyébként kíváncsi lennék, hogy egyre gondolunk-e a kis mell alatt.


Én ilyenekre gondolok:

[link]


[link]

2021. okt. 22. 18:15
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek, nekem nem. Hiába a szimpátia vagy akár a lelki harmónia ha teljesen hidegen hagy a látvány. Viszont nem is kezdeményeznék egy ilyen adottságú nőnél. Amelyik férfi viszont már belemegy az udvarlásba annak tutira ez jön be, szóval onnantól a nőnek nincs miért aggódnia.
2021. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd nekem volt ilyen kis mellű barátnőm. Nagyon szerettem,(nyilván nem tehet róla, hogy kicsi volt neki) szóval elég nagy hiányérzetet kelt az emberben. A jelenlegi páromnak 80f van ég és föld nem részletezném... Na mind1 szóval vannak pasik, akik kifejezetten a kicsiket szeretik. Viszont szerintem legjobban a fenék számít. Pl. Kismellű, de egy viszonylag jó fenekű csaj majdnem mindenkinél szóba jöhet. De akinek olyan feneke van mint egy 8éves kisfiúnak(amiről persze nem tehet) az nem túl jó.
2021. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyebkent ruhaban nem lehet megallapitani szerintem, ha egy mell kicsi. Nem hordok push-upos meg szivacsos melltartot, de mindegyik melltarto egy kicsit osszenyomja a melleket es ad neki egy kis pluszt. Senkit nem akarok atverni, es pont ezert feszengek, mikor lekerul a ruha, hogy vajon azt kapja-e, amire szamit.
2021. okt. 22. 18:43
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, mégis milyen álszent dumáról beszélsz? Azt írtam, hogy ha a nő szimpatikus, a melle is az. Vagyis aki megtetszik külsőleg, szimpatikus, annak a mellei úgy jók ahogy vannak.

Szövegértés...

#3as voltam.

2021. okt. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elotted levonek irtam, aki a belsorol irt...:)
2021. okt. 22. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!