Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik a normál/nagymellű nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a normál/nagymellű nőket szeretik, azoknak a kis mellek vonzóak egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van akinek kizáró ok?


Őszintén.


2021. okt. 22. 18:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem versz át senkit. Ott van a szemünk a pályán. Olyan hatalmas meglepetés nem érhet hogy d-kosaras mellre számítunk aztán meg alig van ott valami. Amúgy bár én alapvetően mellrajongó vagyok, viszont van az az alkat(körte alkat?) amikor a kisebb mellek mellé erősebb combok és nőies fenék társul egy viszonylag magasabb nőn. Na egy ilyen nőre teljesen rá tudok gerjedni mert valahogy ez az összhatás teljesen lenyűgöz.
2021. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél nekem jobban tetszik mint egy óriási lufi műcsecs .
2021. okt. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Engem meg inkább a kisebbek vonzanak,izgatnak, és a nagyobb inkább a kizáró ok!
2021. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a nagy cicikre bukok, de a kicsik is izgatnak nagyon, és ha egy olyan lányba lennék fülig szerelmes, akinek nagyon kicsi melle van, minden további nélkül feleségül is venném. 25f
2021. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Engem mindegyik méret izgat.
2021. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De vonzóak ám!
2021. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!