Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis mellű nőknek van önbizal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis mellű nőknek van önbizalma? Eltudják magukat fogadni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 18:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
van
2021. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
83%
Attól függ, mi számít kis mellnek...
2021. okt. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
30%
Van aki igen, van aki nem. De meg is lehet csináltatni, nekem van ismerős csaj, aki pladztikáztatott, de még így se lett neki nagy. Nekem tetszik minden méret, bármelyikkel jó lenni, ráélvezni :)
2021. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
79%
Változó
2021. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

Nekem sajna volt deszka barátnőm.

Szegény mikor levetkőzött nekem férfiként nagyobb volt a mellizmom, mint neki a melle.

2021. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Kis mellű nőként kifejezetten magabiztos vagyok, egy ilyen apróság (heh) miatt nem fogom kevesebbnek tartani magamat.
2021. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ. Nekem inkább az a problémám velük, hogy asszimetrikus. Mind méretileg, mind formailag. De ha például ismerkedek, vagy még a kapcsolat első hónapjaiban vagyok akkor rettentő nehezen nyílok meg ilyen téren. De volt olyanra is példa, mikor egy hosszabb kapcsolatban voltam, hogy néha csak úgy "előcsaptam" őket. Mondjuk az akkori párom rettenetesen szerette őket, ez adott b@romi sok önbizalmat akkoriban. Mivel egy frissebb kapcsolatnál nem tudom mit szeret az illető, így félve állok hozzá ehhez a témához, mert tisztában vagyok azzal, hogy ez sokak számára undorító, kifogásolható.
2021. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
Van am
2021. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Kis mell a legszebb. 😗
2021. okt. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nagyon kicsi melleim vannak, melle meg eleg vekony is vagyok, viszont az arcom szep, es azt vettem eszre, hogy ez a ferfiaknal jobban szamit, mint egy jo test.
2021. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!