Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire igényeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire igényeltek szexuális figyelmet reggelente?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 06:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Mert nyalni se tud a legtobb
2021. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Én igénylem és általában van is reggel szex. Jó kis napindító:)
2021. okt. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hétköznap, amikor korán kell kelni, és megy a rohanás, akkor egyáltalán nem, de hétvégén, amikor van idő, akkor jó tud az lenni. N
2021. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11 es a korabbi voltam

Privre 28n

Ha elmondom elmagyarázom,se tudnak nyalni

Egy pelda: nem egyszer elmondtam hogy finoman csinalja, akkor is erősen csinalja. Innenstol en nem fogom már többször szajkózni.

Meg nem is ertem hogy miert hiszik azt, hogy 1 percnek van ertelme. Mikor pasinak az oralis is több ennél normal esetben, ill ahol gyakori a szex. Ha nem szivesen csinalja, akkor ne csinalja, abbol az 1 perc is sok. Igy nem is igénylem. Csak "tűröm".


A lepont miatt meg kár ide irni is. Nem tanulni akarnak a pasik a nőkről ugy latom.


(Nem ismerkedem amugy. Elég egy is)

2021. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%

14#

A szemelyes tapasztalatod után általánosítasz.A válaszod nem relevans.

Evvel az erővel más meg azt irhatná a sajat tapasztalata utan ,hogy frigidek a nők semmit se akarnak tanulni.

Ugyanúgy semmi hasznos nincs a kijelentésében.

2021. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Semennyire. Hétköznap munka előtt se időm, se kedvem, se energiám, ez szerintem érhető. Hétvégén tovább alszunk, össze bújunk, ilyenkor néha megesik, de nagyon ritka. És előtte mindenképp kell egy gyors pisilés, fogmosás. Náluk mondjuk párom sem kívánja reggel, szóval nincs probléma.
2021. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A feleségem abszolút hasonló véleményen volt néhány évvel ezelőtt, mint az előttem szólók, de mostanság abszolút azon a közös nevezőn vagyunk, hogy a dugással és közös zuhanyozással indított nap olyan nagyon rossz már nem lehet.
2021. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!