Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engeditek a párotoknak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engeditek a párotoknak az orális szexet úgy, hogy előtte nem zuhanyoztok le?

Figyelt kérdés

A párom szó szerint nekem esik, amikor délután találkozunk. A sima szexben én is benne vagyok ilyenkor, de az orális szexet nem merem megengedni neki. Félek, hogy büdösnek fog találni odalent. Ilyenkor délután már majdnem eltelt egy egész nap az előző tusolás óta, egy egész éjszaka, napközben is wc-re kell menni többször is, ki is melegszek párszor. Félek mit szól ha leveszem a bugyim úgy, hogy odahajol, érzi a szagokat ízeket.

Őszintén megmondom, persze nagyon kívánom, hogy ilyenkor is legyen orális szex, de annyira feszült vagyok emiatt.

Tudom megoldás lenne a tusolás előtte, de csak sulis napokon tudunk találkozni és nem otthon, szóval ez nem lehetséges.


2021. okt. 23. 07:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg intim törlőkendő használata? Az nem fürdés persze, de tisztábbnak érezheted Magad... Egy próbát megér! Gondolom azért mosdó van a közelben! 🙂
2021. okt. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
aztán jó kis keserű íze lesz a kendőtől ahogy nyalja
2021. okt. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon egyszerű a megoldás, legalábbis én így gondolom: Kakilás után azonnal meg kell mosni magadat ott lent. Ez reggelente (mert jó esetben minden reggel van széklete az embernek) +5perc idő. Helyette mondjuk a sminket vagy a frizurát lehet hanyagolni.


Másik ami nagyon fontos: Ne hordj tangát, sem műszálas bugyit. Főleg ne műszálas tangát, mert a fenék-baktériumok átszánkóznak a vulvádhoz és...


Egy egészséges fiatal nő puncija és úgy ezek az alsó (intim) részek ha meg vannak mosva kaksi után és normális pamut bugyit hord, soha nem lehet büdös. Ez tuti, hidd el :))


Akinek meg egészségügyi gondja van, az akárhogy moshatja, ugyan úgy kellemetlen marad a szag. Ez esetben orvoshoz kell menni, legtöbbször bakteriális vaginózis enyhébb változata van a probléma mögött.


Ezt tapasztalt férfiként írom, tiszta jó szándékkal. Remélem nem érzed kompromittálónak. Nem bagatelizálom el a problémádat, sajnos én is eléggé feszengős tudok lenni ilyen és még ennél enyhébb dolgok miatt.

2021. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

mindig egy pasi mondja meg, hogy hogyan kéne műkődnie a nők puncijának :D:D:D

hidd el, lehet büdös

2021. okt. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%

Igen 4-es, egy pasi mondja meg. Több a rálátásom, hidd el. Ugyanis te csak 1 puncival foglalkoztál életedben, én láttam, érintettem, szaglásztam, puszilgattam többet is.


Egyébként én sem engedném az orális szexet, ha mondjuk edzés után lennék, vagy ha délután a munkahelyen is nagy WC-ztem volna.

2021. okt. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Én este fürödtem, másnap délelőtt dupla tancpróbám volt (keringő, osztálytánc) ami azért izzasztó volt majd dêlután találkoztam a barátommal. Szexnél még nem tartunk így ő csókolgatott engem majd lassan letévedt a bugyimhoz,és csinált szépen mindent magától láttam hogy mennyire vágyik rám. Korábban még mondtam neki hogy bocsi ha érződik rajtam hogy nem vagyok a legfrissebb a tánc után (ezt úgy általánosságban mondtam pl hónaljszag) de erre sem mondott semmit. Két héttel később megint ugyanígy kinyalt táncpróba után, szerintem főleg hogy még tapasztalatlanabb vagyok óvatosan biztosan szólna ha elviselhetetlen szagok lennének ilyenkor odalent. Nyilván nem voltam szaros, és borotválva is volt hogy ne kerüljön oda napközben sok piszok. Szóval szerintem nyugodtan engedd a párodnak ne görcsölj rajta. Mond meg neki hogy csak akkor csinálja ha tényleg nem zavarják az esetleges szagok :)
2021. okt. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
5. Gyuri te vagy az? 😅😅
2021. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem Gyuri vagyok. Én az egészséges, higiénikus nőket szeretem (azt pedig hangsúlyozom, hogy teljesen mindegy h szőrös vagy csupasz-e a vulva, de vannak akik ezt összekeverik az ápoltsággal)
2021. okt. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D a punci igenis büdös a nap végére bármit csinál a nő

akkor rossz a szaglásod

2021. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizart.napkozben azert nedvesedik is nem egy száraz dolog amugysem onmagaban. Hazaerve se art letusolni minimum.


Napkozbeni szex még oke de a nyalás kizart

2021. okt. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!