Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiú, férfiak! Akik jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú, férfiak! Akik jóval érettebb, idősebb nővel éltétek meg első szexuális élményeteket, milyen volt?

Figyelt kérdés
Mekkora volt a korkülönbség? Hány évesek voltatok akkor? Volt, aki esetleg megbánta vagy csalódott volt utólag?
2021. okt. 23. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Le sem merem írni. 19 voltam amikor egy 48 éves nővel sikerült "összejönni".

Iszonyatosan jó volt, kb 1,5 évig tartott a titkos viszony.

Számomra meghatározó volt, azóta is az érett csinos kiegyensúlyozott igazi nőket szeretem. Soha nem bántam ezt meg.

41/F

2021. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Én 14 voltam, a csaj meg 16 de neki már érett nő külseje volt jó nagy mellekkel, én meg még csak egy kis suhanc voltam. Ő kezdeményezett, ő csinált mindent. Fantasztikus volt!

30F

2021. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nyugodtan leírhatod, mert nagyon sok ember örölne ennek ha öregebb ha fiatalabb , csak lenne neki.

Nem szégyen az, neked is biztos jó volt, egy életre meghatározó és lehet hogy ez a legjobb egy fiatal életében.

A fiatal fiúnak egy idősebb tapasztaltabb nő való, egy fiatal csajnak pedig egy érett férfi.

2021. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lány ajánlott egy nőt, mert neki nem kelletem, és tudott egy elvált 50-e skorú nőt, aki egyedül él. Először nem tetszett, mert az anyám lehetne korban, és cigizik is, meg kevset ivott is minden nap, főként du, de aztán felmentem hozzá, mert munkát adott és ki is fizette azt. Aztán elkezdtünk bezsélni arról, hogy vajon akarunk e többet, mint munka-kapcsolat. És akkor már este nála is aludhattam. Óriási volt vele a szex, több pózban is. De sajnos pár éve elhunyt. Kb 6 hónap volt a kapcsolatunk.
2021. okt. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is az idősebb nőkhöz vonzódtam, de sosem gondoltam volna, hogy ilyen nem csak a filmekben létezik, hanem a valóságban is.


23 évesen voltam együtt elsőre egy 37 éves nővel. Brutál mód vonzódtam is hozzá, és ős is hozzám. Tudta, hogy szűz vagyok, ezért úgy is állt hozzám. Végtelenül türelmes volt és kedves. Nagyon jó volt, jártunk is utána egy pár hónapot.

2021. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!