Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik szinte bármilyen fiúval lefeküdnek, csak azért hogy legyen valakijük?

Figyelt kérdés
Ismerek egy olyan lányt aki szinte sosincs egyedül, nem rossz neki ez? Undorító szerintem az hogy mindig más farkat szop, meg dug.
2021. okt. 24. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen van olyan ki képtelen egyedül maradni és kapcsolat függő,emiatt kapcsolatból kapcsolatba menekül.
2021. okt. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vannak
2021. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak. De én sok ugyanilyen férfit is ismerek. Nyilván nem rossz nekik, mert az sokkal rosszabb, ha egyedül vannak. Emiatt nekik az a kisebb rossz, hogy gyakran kell cserélni az aktuális partnert, akitől egy kis figyelmet, szeretetet kaphatnak. Szomorú, valószínűleg komoly mentális problémáik vannak, de ez van. Mindenki a saját életéért felelős. Van, aki meg tud változni, de ismerek olyat is, aki 35 évesen is ugyanilyen. Állandóan menekül..
2021. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jók ezek a csajok.
2021. okt. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamar megunom a szólószexet, na :D

A farkakon meg, egészséges hetero nőként semmi undorítót nem látok…

2021. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, amíg nem találtam egy olyan pasit, aki mellett nincs hiányom semmiben.
2021. okt. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!