Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy 35 év körüli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 35 év körüli pasi mennyire örülne ha elvehetné egy tinilány szüzességét?

Figyelt kérdés
Illetve szerintetek ezt hogy kéne elmondani neki a lány szemszögéből a pasinak?

2021. okt. 24. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

én örülnék neki,mert bejönnek a fiatal lányok.de ez egyéni vélemény

az,hogy ezt hogy kommunikáld felé,azt nehéz lenne megmondani

nem tudni,hogy ismered-e

jóban vagytok-e

stb.

ezektől nagyon függ

2021. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nagyon, de ha józan, akkor ennek ellenére nem tenné meg...
2021. okt. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Azt élvezné leginkább ha felvételt készülne róluk szex közben és személyi igazolványaik fénymásolatával együtt beérkezne a rendőrségre vagy az ügyészségre. XD
2021. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Kérdezo! Te melyik fél vagy most?? ?
2021. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
100%
4: Igen, akkor lecsuknák a felvétel készítőjét, de ezt miért élvezné a srác? Ő meg nem csinált törvénytelenséget, mert azért nyilván 14 felett van az a képzeletbeli tinilány.
2021. okt. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

A nagy többségü(n)k örülne neki, kivéve a gerontofil hajlamúakat és a képmutatókat.

Nekem még nem jött össze, de rajta van a bakancslistán.

2021. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Minden 35 feletti férfi,örülne,ha kapna ilyen felkérést. Azok száma,akik tényleg megcsinálnák,jóval kevesebb.Nem jönnének számításba,a saját nemükhöz vonzódók,a tisztes családapák,meg az impotensek.Így is azért maradnánk,több (tíz)ezren.A kérdésre válaszolva,úgy kellene elmondani,hogy most már azért elveszíteném a szüzességemet!Van valami ötleted? Vagy lesz ötlete vagy nem.Amennyiben,az a végeredmény,hogy nem vállalja,akkor azért lennénk itt,akik vállalnánk! Persze,ha a tini,az 14+ életkort jelent.Legalábbis úgy tudom,hogy kölcsönös megegyezés esetén,14 és nem 18 ,az az életév,ami az alsó korhatár.
2021. nov. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8. Brilliáns tudását csillogtatta meg mókuskirályfi, valószínű komoly szakirodalmakat olvas arról, hogy kik mennének bele, kik nem. De lehet, csak sok a szabadideje, hogy itt játssza a nagyokost, írja a bölcsességeit, amikről azt hiszi, mások nem tudják. És még hiányos is, mert még sok más sem venné el a tinilány szüzességét, hahaha!
2021. nov. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy személyem és írói munkásságom is írásra méltónak találtatott.Mérsékelten olvasok szakirodalmat.Saját és ismerettségi köröm tapasztalatait osztottam meg.Szabadjon,bátorkodjon megkérdeznem,hogy kit hagytam ki a felsorolásból? Továbbá,volt egy kérdés,amire,a saját ismereteim alapján válaszoltam.Amennyiben meg,mások is tudják,miért nem írták?Semmilyen véleménynek,kijelentésnek,nem árt,ha megerősítést kap.
2021. nov. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!