Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Együtt alváshoz melyik lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alváshoz melyik lenne a jobb választás?Nektek melyik jönne be jobban egy lányon?

Figyelt kérdés

Világos top vagy póló+sötöt színű tanga.

Világos csíkos ing+fehér melltartó/tanga.

Melyik kombó jönne be nektek a kettő közül?:)

Szeretném meglepni a pasit de mivel szerintem neki mindegy mi lesz vagy mi nem lesz rajtam így nem tudom melyik lenne a jobb választás:)


2021. okt. 24. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az együtt alvás annál jobb, minnél kevesebb a ruha. Ha mindenképp ruhában akarsz aludni, akkor melltartó vagy bugyi nélkül tedd. Az tetszik a férfiaknak.
2021. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
én a másodikat adnám,az ing kicsit kigombolva 😉
2021. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy,úgyis lekerül.
2021. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vivi!! Megint te? :D
2021. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Az első
2021. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

#1 gondolom nem aludtál még nővel, hogy ilyeneket írsz.

A szexhez jó a minél kevesebb ruha, de az együtt alvásnál - ami tényleges alvás - ki akarna összeérve egymás izzadtságában tocsogni?

2021. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
#1 Köszi. Mi mindig ruha nékül aludtunk, nyáron nem bújtunk össze. És nem, nem tocsogtunk az izzadságban.
2021. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A felső mindegy igazábol , lehet világos, a lényeg szerintem az, hogy szigorúan sima fekete tanga, az a best:D
2021. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az első opció 🤗
2021. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, aludni fogtok. A szín is másodlagos, éjszaka sötétben, alvás közben elég kevés ember lát színeket :)

Olyat vegyél fel ami neked kényelmes, de ha minden nélkül összebújva aludtok az még jobb. S ha leizzadtok közben akkor mi van? Semmi, majd reggel úgyis lefürödtök.

2021. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!