Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egyetlen férfi élne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egyetlen férfi élne a földön de számotokra nem jön be szexuálisan,lefeküdnétek vele?Mert ugye nincs más választás de ha nincs ló jó a szamár is alapon.

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én nem.
2021. júl. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
#1 és állva mehet a dolog? 😉
2021. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért vannak fokozatok.

Feküdtem már le olyan férfivel, aki nem volt az esetem, de annyira nem taszított, hogy ne tudjam megtenni. Viszont nem volt túl élvezetes, ezért elég hamar beszüntettem a szexet ezzel a típussal.

2021. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Idővel igen, megtörténne. A bibi az hogy a férfiak nem tervezik a kihalásukat csak azért hogy te dugni tudj. Szóval bro' ne hülyeségeken törpölj, hanem azon hogy tudnál meghódítani normál módon egy nőt.
2021. júl. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem lenne olyan jóképű, hanem átlagos, akkor igen, de ha kifejezetten csúnya lenne (kövér, ragyás, félszemű stb.), akkor inkább a maszti.
2021. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha tényleg csúnya lenne, előnytelen kinézetű akkor biztos hogy nem feküdnék le vele
2021. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!