Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dominák, szexben domináns lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dominák, szexben domináns lányok?

Figyelt kérdés

Nektek az optimális, ha az életben a párotokkal teljesen normális a kapcsolat, egyenlőek vagytok, ő is férfi lehet.

Ugyanakkor az ágyban ti irányítotok és ott alárendelhetitek őt?



2021. okt. 26. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, ha az élet egyéb területein, pl munkájában, egyéb emberi kapcsolataiban, hétköznapi dolgokban sikeres, a mi párkapcsolatunkban viszont alárendeli magát nekem. Nem csak az ágyban, nem csak egy szeánsz erejéig, hanem mindig. Nyilván nem mindig egyforma szinten, hiszen csinálunk olyan programokat is, amikben minimálisan érzékelhető csak az alá-fölé rendeltség.
2021. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát nalunk csak az ágyban van ez, mert a párom erre izgul, nekem meg tetszik a helyzet szóval szerintem nálunk ez tök jól működik a hétköznapoktol függetlenül:)
2021. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a hétköznapokban teljesen egyenlőek vagyunk. Csak néha előfordul azért, hogy hétköznapokban is szeretünk játszani.. Egy-egy apróbb utalás, vagy csak egy bizonyos módon nézek rá és már alárendeltként viselkedik. De ez attól még csak játék marad, nem tudnék boldog lenni ha komolyabb kérdésekben ő mindig csak bólogatna és engedelmeskedne.
2021. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így lenne jó, ahogy leírtad.
2021. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám, hogyan találhatnék ilyen lányt...

(Igényes, jól öltözött, művelt, normális, sportos pasi vagyok..)

2021. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dettó.
2021. nov. 5. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!