Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbálással, ti is sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálással, ti is sokkal intenzívebb és élvezetesebben tudok kielégülni mint a férjetekkel történő közösülés által?

Figyelt kérdés

Annó 30 évvel ezelőtt a férjem vette el a szüzességemet.

Nem mondhatom, hogy a 30 évnyi házasságunk alatt, soha nem tudtam elélvezni a közösüléseink által,

de orgazmusnak nevezhető vagy katarzisos elélvezést még soha nem éltem meg a közösüléseink által.

Határozottan mondhatom, hogy a legintenzívebben akkor tudok elélvezni ha egyedül maszturbálok.

A férjemet szeretem, őt megcsalni vagy tőle elválni nem akarok !

Viszont ma már elérkeztem oda , hogy így nem kívánom vele a szexet és ezek miatt nagyon ritkán vagyok csak hajlandó vele közösen szexelni amit ő eléggé rossz néven veszi.

Félő, hogy ez az állapot így, hogy ritkán szexelünk.lassan odáig fog eljutni, hogy nekem már egyáltalán nem lesz kedvem vele lefeküdni, szexelni.

Félő, hogy ha ez bekövetkezik akkor rosszra fordulhat a házassági kapcsolatunk.

Mással is előfordult hasonló eset, vagy jelenleg is van hasonló élethelyzetbe?

Nálatok, ti hogyan kezelitek vagy kezeltétek a hasonló élethelyzetet?



#maszturbálással, élvezetesebb mint közösüléskor #orgazmus, maszturbálás
2021. okt. 27. 01:27
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
79%

Nalam is ez

Baratom heti 1-2-t igenyel csak, ferfibol nekem eleg is ennyi. Inkabb csak felizgat vele más nem.

Exekkel is hasonlo volt.

A maszti az ami garantált csak es csak jo es nem hullamzo.

2021. okt. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Maszturbálástól - és szimpla csiklóizgatástól csak, semmit nem kell "bedugni" - olyanokat rázkódok, mintha áramot vezetnének belém. Szex közben simán csendben tudok maradni, maszturbálás közben párnába nyögök, nem bírok csendben élvezni.
2021. okt. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem a férjem, de ugyanez teljesen, amit te és az első írtok. A szex se rossz, de élvezetben csak egy másodlagos kiegészítő. Magamnak az igazi. A legtöbb embernek ugye fordítva van. A barátomnak elmondtam, mert őszinte akartam lenni. Nem biztos, hogy jól tettem. Önmagát hibáztatja. Pedig velem van a baj. Olyat szoktunk, hogy végignézi, ahog, magamnak csinálom, az tetszik neki. De hosszú távon én is aggódom, mi lesz.
2021. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
40%
és most, 30 év után, vénasszonyként jut ez eszedbe?
2021. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
62%

Elég gáz, mit be mondjak.

Egyrészt: te nem vagy vele őszinte és így nemhogy jobb, rosszabb lesz a helyzet. Azt sem tudja mi a problémád, és így változtatni sem tud.


A többi nőnek meg: minden faszinak van nyelve és ujjai. Ők is képesek úgy kielégíteni, hogy ezeket használják. De elég szomorú, hogy ennyi megalkuvó nő van. Én biztos nem lennék együtt hapsival, ha nem okozna örömet.

2021. okt. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
87%
Nézzetek utána az "orgasm gap"-nek. A hetero nők 65, hetero férfiak 95%-ának van aktus közben orgazmusa.
2021. okt. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
nekem a férjemmel nem volt jó, csak kézzel. aztán jött egy szerelem és vele mindig. azóta mindig van, sőt több is. szóval valami oka biztos van, hogy vele nem ment, bár nem jöttem rá, hogy mi
2021. okt. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
96%
Nálam is akkor a legjobb a szex, ha szerelmes vagyok az illetőbe.
2021. okt. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
41%

Lányok!


Van egy rossz hírem.

Ha a kani ennyire nem tud teljesíteni, akkor....

Persze lehet keresni a kifogásokat, de ennek bukó lesz a vége.


A nyolcas tipikus sikersztori, rátok is ez vár.

2021. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
86%
szerintem sikersztori 🙂azóta jó a szex. ami fontos
2021. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!