Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen jöttél rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen jöttél rá, hogy cuckold vagy? Hány év után és hogyan jött össze az első cuckold élményed?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
30-as éveimre. Még nem volt ilyen élményem pedig jó lenne ha a feleségem és a bikàja megalàznànak ;) Izgató lenne.
2021. okt. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
25 körül. A barátnőm egy ribi volt, minden alkalmon kapott. Én lassan kezdtem rájönni, hogy felizgat ez a megsemmísítően megalázó érzés.
2021. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne ott lenni és kiszolgàlni őket amikor szexelnek. 1. es voltam
2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én jelenleg egyetemista vagyok, a párom is. 21 évesek vagyunk. Az ágyban forróvérű de nem akar megcsalni. Valahogy rá kellene vezetnem…
2021. okt. 27. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:
23-24 körül igaz a többesezést ennél korábban kezdtem 😃
2021. okt. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor jöttem rá hogy a pasimat izgatja, mikor kérdezgetett az előző barátomról és közben felállt neki.
2021. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!