Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bdsm, cuckold, többes szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm, cuckold, többes szex tapasztalatok/élmények?

Figyelt kérdés

Röviden a barátnőmmel szeretnénk kipróbálni több új dolgot is privátban és külső partnerek bevonásával is de tapasztalatlanok vagyunk ilyen téren. Ezért olyan embereket keresnék, akik kipróbáltak már a szex téren több mindent esetleg van tapasztalatuk a bdsm, cuckold, többes szex... stb. világában és szívesen válaszolnának is pár kérdésemre akár privátban is ezekkel kapcsolatban, elmesélnék hogyan zajlanak, ők hogyan élték meg ezeket.. stb.

24F



2021. júl. 9. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Cuckoldot csináltam a pasimmal. Jólesett az új élmény, főleg h azon sem kellett aggódnom h mi lesz ha kiderül. Sőt, alázhattam vele és az orra alá dörgölhettem még azt is h ha jobb volt mint vele. Előtte nem is hittem volna h van ilyen.... Szerintem a cuckold az egyik legjobb fétis ami férfinak lehet. 😂
2021. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Hármas szexben volt részem, tetszett.
2021. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Írtam privátot, okkal nem ide. Egy válasszal megtisztelhettek. F, 39
2021. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Írd ki ide a kérdésedet nyugodtan, hátha másnak is hasznos információ a kérdés és a rá adott válaszok (ez egy anonim fórum, pont ez a célja). Kapásból három különböző témakört írtál ki (cuckold, többes, BDSM), aminek tucatnyi "alkategóriája" van.

A többesről annyit, hogy ha ez érdekel, akkor ne levelezgessetek róla, hanem látogassatok meg egy swingert - nem kell első alkalommal bármit is csinálni, szétnéztek, utána otthon megbeszélitek mit láttatok, mihez lenne kedvetek. Bármibe is vágtok bele, először beszéljétek meg, beszéljetek a vágyaitokról, kit mi izgat, hol lennének a határai, mik a közös játékszabályok stb. Csak utána csináljatok bármit is!

2021. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha összejön, ma este lesz cuckold élményem. A meccseket nálunk nézi egy barátom, sörözünk és valahogy szóba került az análszex. A barátom műveli, engem nem vonz. A feleségem meg beszólt, hogy kipróbálná.Azóta chaton lebeszéltük, hogy amit én nem használok, szívesen átengedem. A szünetben elvonulnak majd, ez a terv.
2021. júl. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5ös, hu...majd írj részleteket!
2021. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Gangbangben van tapasztalatom. Olyan lánynak, akit érdekel a téma, szívesen mesélek
2021. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
A kérdést feltevő és 19 éves párja annyira határozott, magabiztos volt, hogy törölte magát. Váltottam velük pár szót, és sok sikert kívánok nekik, ők még nagyon éretlenek ehhez és ez nem sértés.
2021. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

19 éves? Uram Atyám....

Jobb is ha mennek innen még a játszótérre.

2021. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!