Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is fizikai inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dokister kérdése:

Másnak is fizikai inger nélkül 20-30 mp alatt lelankad a pénisze?

Figyelt kérdés
A péniszem úgy működik hogy pl gondolatra vagy barátnőm csókjaira megjön a merevedés de ha ő vagy én nem kényeztetem akkor lankadni kezd 20-30 másodperc alatt viszont ha közben éri fizikai inger akkor áll mint a cövek. Pl ha csókolózunk akkor merevedik majd lelankad masodpercek alatt, miközben kinyalom vegig lankadt aztán újra merevedik amikor csókolózunk és aztán ő izgatja, másnak is így működik ha nem játszanak vele akkor lankad ?

2021. okt. 27. 14:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem olyan ha nem éri inger kicsit lankad és valahogy előjön a pisilési inger. Ilyenkor jobb ha kimegyek pisilni és utána folytatom. Másnak ilyen? Vagy hogy oldjátok meg?
2021. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

nekem is hasonló (kivéve amikor nagyon beáll valami miatt)

de nem összemegy, csak úgy félárbocra lankad

szerintem normális, elvégre a természet olyan esetekre szánta az erekciót, amikor be is dugod valahova

2021. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor ez a 20-30 masodperc alatt teljes lelankadas is normalisnak mondhato ?
2021. okt. 27. 14:57
 14/23 anonim ***** válasza:

Igen normális


Én is úgy vagyok néha de akkor nem kapok semmilyen ingert és akkor le lankad 20-30 mp de nem teljesen hanem ilyen fél merev állapotra van amikor meg hiába nem csinálok semmit és nem kapok semmilyen ingert és nem lankadok le csak kb 10-15 perc után ez sok mindentől függ hangulat , fáradtság és mennyire vagy fel izgulva


De ha szex van soha nem lankadok mert akkor kapok ingert olyankor mindig kő kemény vagyok

2021. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én teljesen lelankadok 20-30 mp után de ha fizikai inger éri akkor simán fennt tudom tartani
2021. okt. 27. 16:36
 16/23 anonim ***** válasza:
79%

14# vagyok


Normális

2021. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Akkor jo csak besttesszelek miutan lelankad ekozben jatszok a baratnommel es masodjara nehezebb elerni s merevedest
2021. okt. 27. 16:41
 18/23 anonim ***** válasza:

14# vagyok


Ja ,hogy barátnőd ott van és úgy lankadol le ? Én úgy sose lankadok le én azt gondoltam ,hogy egyedül vagy és úgy lankadol le

2021. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hát épp ezaz hogy aki itt válaszolt csomo ember van ugy hogy lelankad 20-30 mp után teljesen aztan csak fizikai inger hatasara marad fenn a merevség
2021. okt. 27. 16:49
 20/23 anonim ***** válasza:
Használj pénisz gyűrűt, az segít "megtartani"
2021. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!